Asociatyvi nuotr.

Apnuogino sveikatos sistemos žaizdas

Apnuogino sveikatos sistemos žaizdas

Už nesuteiktas paslaugas – didesnis apmokėjimas. Nors skamba keistai, tačiau tokios sveikatos sistemos grimasos išryškėjo Panevėžio teritorinei ligonių kasai (TLK) atlikus pirmojo karantino analizę.

Jos direktorius Jonas Narbutas svarsto, kad panevėžiečiai gana kantrūs, nes skundų dėl nesuteiktų sveikatos paslaugų gauta palyginti mažai. Vis dėlto, pasak direktoriaus, pirmojo karantino pamokos išmoktos ir gydymo įstaigoms nebebus mokama už tai, kad jos tiesiog yra.

Kaip teigė J. Narbutas, analizuojant buvo palygintas 2019 m. kovo-birželio laikotarpis su tuo pačiu 2020 m.

Labiausiai į akis krito tai, apsilankymų pas šeimos gydytojus šįmet nuo kovo iki birželio sumažėjo net 60 proc., o tai yra 3–4 kartus mažiau nei pernai tuo pačiu metu.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 2 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Komentarai

  • Už nesuteiktas paslaugas vis tiek TLK apmoka mūsų visų suneštais pinigais, tai ir siuntinėja žmogų su sulaužyta ranka (penktadienio Sekundėje rašyta) iš vienos įstaigos į kitą, o galiausiai liepia gydytis pačiam kaip išmano. Ir dar viešai postringauja „Personalas pasielgė teisingai“. Išjungė portalą sergu.lt, tai dabar pas daktarus tik privačiai. Jau ir anksčiau Konsultacinė poliklinika būdavo tuščia, o dabar iš viso galės į darbą neiti, nes prisiskambinti į registratūrą – be šansų.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų