Aplinkosaugininkai pažeidėjų žvalgėsi iš sraigtaspanio

Aplinkosaugininkai pažeidėjų žvalgėsi iš sraigtaspanio

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Panevėžio agentūros ir Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos specialistai bei Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus specialistė turėjo galimybę Panevėžio rajoną dvi valandas žvalgyti iš paukščio skrydžio. Tikrintojai stebėjo, ar nėra daromi aplinkosauginiai pažeidimai Panevėžio rajone.

Buvo apžvelgtas Panevėžio šiaurės vakarų pramoninis rajonas, Žaliosios girios botaninis-zoologinis draustinis, Lėvens upė, Subačiaus naftos bazė, Taruškų miškas, Juostos hidrografinis draustinis, Raguvos miškas, Juodžio ežeras, Mėtitynių miškas, Krekenavos regioninis parkas, Pašilių miškas, Lieležeris, Pašilių pelkė, Stumbrynas, Gringalių miškas, Skilvionių miškas, Bernatonių miškas, Liberiškio tvenkinys, Švaininkų miškas, Klimbalės durpynas.

Skrisdami virš paviršinių vandens telkinių specialistai ieškojo galimų brakonieriavimo atvejų. Stebėjo upių apsauginės zonos pokyčius, galimus dėl taršos ir savavališkų statybų. Panevėžio agentūros specialisto Pauliaus Dūdos teigimu, geroji naujiena, kad šių pažeidimų nebuvo pastebėta, todėl galima daryti išvadą, jog aplinkos apsaugos kontrolės pažeidėjų ratas retėja.

Pasak P. Dūdos, ši patirtis visiems dalyvavusiems aplinkosauginiame reide buvo nauja, pareigūnai įsitikino, kad iš oro galima efektyviau kontroliuoti aplinkosauginę būklę.

Galerija

Komentarai

  • Koks gražus tas Panevėžio kraštas iš aukštai!

  • Būtų labai miela , jog tokie reidai būtų vykdomi nuolat, ne tik iš sraigtasparnių. Aplinka kasdien teršiama, gyventojai kūrena pečiuose ir nebereikalingus drabužius, ir pampersus, ir šunų nugraužtus kaulus, kurie žiauriai smirda, nes jie nesudarę sutarčių su komunalinio ūkio įmonę ir net konteinerių neturi.Naudojasi vietiniu vandentiekiu, o neturi kur išleisti atliekų, tai juos leidžia tiesiog į kudrą, į pievą.ŠIUKŠLĖS VEŽAMOS Į MIŠKELIUS ARTIMIAUSIUS.APLINKOSAUGININKAi, dirbkit, peržiurėkit sutartis kas nesudarę su atliekų tvarkytojais ir bus viskas aišku kas teršia aplinką.Galėsit juos „premijuoti“.
    APLINKOSAUGININKAI, TIESIOG PASIDOMĖKIT

    • Inga turbut blondine nepykit zmones ant jos.

  • Kaip gerai yra pinigu paskraidyti gales patikrinti zveja megeja ar sis turi nusipirkes bilietuka zvejo nuostabus rupestis gamta ka cia bepridursi.

  • Gaila, kad skraidant sraigtasparniu nepastebimi plyniniai kirtimai. Važiuojant 191 plentu Panevėžys – Vabalninkas per Žaliąją girią prie pat ženklo „Žaliosios girios botaninis-zoologinis draustinis“ iškirstas didelis plotas miško. Už Žydų genocido aukų laidojimo vietos iškirstas puikus šimtametis šilas. O juk čia atskrenda vapsvaėdžiai, žvirblinės pelėdos, veisiasi virgininis varpenis, retažiedė miglė.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų