Aplinkos viceministras ves pamokas Panevėžio mokykloje

Aplinkos viceministras ves pamokas Panevėžio mokykloje

Pažymėdami tarptautinę Žemės dieną, aplinkosaugininkai ves Žaliąsias pamokas daugelyje šalies mokyklų.

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas „mokytojaus“ sostinės Antakalnio progimnazijoje, viceministras Martynas Norbutas – Panevėžio „Minties“ gimnazijoje, ministerijos darbuotojai – sostinės Riešės gimnazijoje, Prano Mašioto pradinėje mokykloje ir kt.

Su moksleiviais bendraus ir regionų aplinkos apsaugos departamentų, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos, Aplinkos apsaugos agentūros, Valstybinės miškų tarnybos, Lietuvos geologijos tarnybos ir kitų ministerijai pavaldžių institucijų darbuotojai. Kadangi Žemės dienai skirti renginiai paprastai organizuojami visą mėnesį, tai tokios pamokos ir susitikimai su moksleiviais vyks ir po kovo 20-osios.

Šiemet per pamokas itin daug dėmesio bus skiriama klimato kaitos tematikai.

Žaliosios pamokos – tik dalis Žemės dienai skirtų renginių. Tradiciškai bus organizuojamos inkilų kėlimo akcijos, parodos, talkos, sparnuočių sutiktuvės, pažintinės ekskursijos po saugomas teritorijas ir kt.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

 

Komentarai

  • Nu tikrai labai svarbus viceministro darbas, tikrai milziniska atsakomybė pravesti pamoką

    • Atkreipti dėmesį į būtinybę gimnaziją renovuoti. Atvažiuos, pamatys ir skirs pinigų.

  • Ar girdėjote, kad Minties mokykloje veiks robotų klasė? Geras proveržis, kurį pastebėjo ministerija iš karto. Sveikinu!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų