Tragiška naktis aplinkkelyje – žuvo vilkiko vairuotojas

Tragiška naktis aplinkkelyje – žuvo vilkiko vairuotojas

Tragiška naktis Panevėžio aplinkkelyje. Vienam vilkikui nulėkus nuo kelio, į jo nuverstą konstrukciją atsitrenkė dar du vilkikai, vienas vairuotojas žuvo.

Trečiadienį, apie 23.35  val., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio rajone, Paįstrio seniūnijoje, Panevėžio aplinkkelyje, ties Šeškų kaimu susidūrė trys vilkikai, vienas iš jų griovyje. Gali būti prispaustų ir nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, Panevėžio  greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai Rygos kryptimi važiavęs krovininis automobilis „Renault“, vairuojamas 55-erių vyro, atsitrenkė į kelio atitvarus, nulėkė nuo kelio ir apvirto.

Atvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad avariją patyręs vairuotojas žuvo vietoje. Medikai jam padėti nebegalėjo.

„Renault“ nuverstą metalinę kelio konstrukciją kliudė dar du pro šalį važiavę „Scania“ vilkikai. Jų vairuotojai nenukentėjo.

Dėl avarijos naktį aplinkkelyje nusidriekė automobilių kilometrinė spūstis. Vairuotojai buvo nukeipiami aplinkiniais keliais.

Avarijos priežastis aiškinasi policija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Spėjama, kad žuvusiam „Renault“ vairuotojui galėjo sušlubuoti sveikata arba jis tiesiog užmigo prie vairo.

Komentarai

  • parasykit kokiu greiciu skrido tas vilkiko asas

    • maziau 90 greiciu jie nesugeba vaziuoti ,o apie atstumo laikymosi neturi is vis jokio supratymo.

  • Sukišo keliasdešimt milijonų ir pastatė kažkokią nesąmonę 2+1 juostos aplinkelį su daugybe žiedų. Rezultato nereikėjo ilgai laukti. Kiekvieną sąvaitę avarijos ir žūvusieji. Padėkokime buvusiam susisiekimo ministrui Sinkevičiui (vyresniajam) už gerai įsisavintas ES lėšas.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų