G. Kartano nuotraukos

Apdovanotas Panevėžio iniciatyvus jaunimas (papildyta fotogalerija)

Apdovanotas Panevėžio iniciatyvus jaunimas (papildyta fotogalerija)

Juozo Miltinio dramos teatre jau šeštą kartą nuaidėjo Panevėžio jaunimo apdovanojimai, kurių metu Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ bendradarbiaudama su Panevėžio savivaldybės jaunimo reikalų taryba pagerbė iniciatyvų, labiausiai šiais metais pasižymėjusį jaunimą.

Šiais metais įvertinti šie jaunuoliai ir jaunimo organizacijos: Metų jaunimo lyderis – Adomas Židonis, Metų jaunimo savanoris – Lukas Simanavičius, Metų jaunimo ambasadorius – Teresė Škutaitė, Metų jaunimo renginys/projektas – Jaunimo piknikas, Metų jaunimo menininkas – Rugilė Garbaliauskaitė, Metų su jaunimo dirbanti organizacija – Panevėžio atviras jaunimo centras, Metų jaunimo organizacija – Lietuvos skautijos Panevėžio krašto skautai, Metų jaunimo partneris – Panevėžio teatras „Menas“, Metų jaunimo darbuotojas – Aurelijus Petrauskas.

„Malonu Jus visus vėl matyti tradiciniuose Panevėžio jaunimo apdovanojimuose. Esu įsitikinęs, kad tokio veiklaus, ne tik norinčio ir turinčio idėjų, bet ir puikiai jas įgyvendinančio jaunimo Panevėžiui gali pavydėti ne vienas miestas. Smagu, kas savo iniciatyvomis kuriate visiems patrauklesnį miestą. Todėl linkiu Jums – nesustokite ir nebijokite norėti daug. Tik didelės svajonės veda prie reikšmingų rezultatų. Dėkoju visiems Jums, kad esate neabejingi Panevėžiui, jo dabarčiai ir ateičiai. Sveikinu šiandienos apdovanojimų laimėtojus. Tegul tai tampa paskata tolesniems Jūsų darbams. Linkiu visiems gražių ateinančių švenčių, sėkmingų 2023-ųjų ir žinoma, gražaus ir linksmo vakaro šiandien“, – sveikino Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

 

Galerija

Komentarai

  • Sveikinimai laimėtojams ir visam aktyviam jaunimui! Jūs keičiate ne tik miestą, Lietuvą, bet ir mus, savo tėvų kartą.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų