P. Židonio nuotr.

Ant prekystalio – viešbučiai

Ant prekystalio – viešbučiai

Užsitęsusi pandemija kirto ir taip turistų nelepintam Panevėžio apgyvendinimo paslaugų sektoriui.

Už kelis milijonus eurų Panevėžyje siūloma pirkti viešbutį. Jo konkurentai tik juokiasi iš tokio pasiūlymo pandemijos akivaizdoje, tačiau priduria: patys tą pačią minutę sutiktų būti parduoti, jei tik atsirastų pirkėjas.

„Parduodamas investicinis objektas Panevėžio miesto centre – keturių žvaigždučių viešbutis „Smėlynė“, – toks skelbimas šiomis dienomis pasirodė internetinėje erdvėje.

Už neseną, prieš 18 metų statytą, dviejų aukštų daugiau nei 1200 kv. m pastatą su 21 kambariu, keliomis konferencijų bei pobūvių salėmis, kavine, restoranu, uždara automobilių stovėjimo aikštele, terasomis ir kitais privalumais prašoma 3,2 mln. eurų.

Viešbučio vykdomasis direktorius Martynas Leonavičius neslepia: susidomėjimas tokiu išskirtiniu nekilnojamuoju turtu Smėlynės gatvėje yra. Tačiau apie konkrečius ir rimtus pasiūlymus jis kol kas nenori atvirauti.

„Tiesiog stebime rinką, kiek mūsų viešbutis domina. Analizuojame viską ir galiausiai negalime dabar pasakyti: parduosime ar kažką kitą darysime“, – gana miglotai apie sprendimą pasiūlyti pirkėjams viešbutį sako vadovas.

Kito viešbučio Panevėžyje „Romantic“ direktorė Dovilė Šipelienė tikra, kad tokius didelius viešbučius kaip parduodamą „Smėlynę“ klupdo sudėtinga šalies situacija. Ji prisipažįsta su nerimu stebinti naujus Vyriausybės komentarus dėl trečiojo karantino Lietuvoje. Nors baisiausias, anot jos, buvo pirmasis, kai verslui teko išmokti prisitaikyti prie pandemijos apribojimų, sunkiai pakeliama situacija užsitęsė.

„Dabar sunku su tuo galimybių pasu, suskaldžiusiu gyventojus į dvi stovyklas. Kitą kartą net namo nori parsivesti į viešbutį užklydusį pakeleivį, kuris prašo nakvynės, bet nėra skiepytas ar neturi imuniteto persirgęs. Jam belieka automobilyje nakvoti arba kaip karo metais kažkur slėptis“, – pasakoja D. Šipelienė.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 23 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų