Rimas Baranauskas. P. Židonio nuotr.

Ant prekystalio – vaikystės svajonė

Ant prekystalio – vaikystės svajonė

Skelbimų portaluose mirga pasiūlymai pirkti nuo prabangaus nekilnojamojo turto iki išaugtų dėvėtų vaikiškų batukų. Bet kartais juose galima rasti ir visai netradicinių pirkinių.

Panevėžietis, buvęs Liekupio bendruomenės pirmininkas Rimas Baranauskas nusprendė parduoti paties sukonstruotą vienvietį lėktuvėlį. Netradicinės prekės kūrėjas dar nė pats nežino, kiek paprašyti už lėktuvą. Jo tvirtinimu, svarbiausia ne kaina, o kad taip ilgai kurtas lėktuvas, į kurį sudėtos visos vaikystės svajonės, prie jo kūrimo prisidėjusių aviakonstruktorių įdomios istorijos ir nenumaldomas noras pakilti į dangų, iškeliautų į geras rankas. R. Baranauskas viliasi, kad atsiras pirkėjas, kuris jo konstruotą lėktuvėlį pakels į dangų. Jam pačiam padangių pasiekti nepavyko – pakildavo tik tempiamas „žiguliuko“.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 27 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Kam pardavinėti svajones? Gal kada nors tas lėktuvėlis įkvėps anūką ar anūkę padaryti tai, kas seneliui nepavyko??

    • Atsakyti
  • ar numatyta vieta varikliui jo galingumas ir svoris?

  • I am making $89/hour telecommuting. I never imagined that it was honest to goodness yet my closest companion is acquiring $10 thousand a month by working on the web, that was truly shocking for me, she prescribed me to attempt it.YTui simply give it a shot on the accompanying

    Site Copy and paste Link _________☛P­A­Y­B­U­Z­Z­1.C­O­M

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų