P. Židonio nuotr.

Ant prekystalio – medicinos punktas

Ant prekystalio – medicinos punktas

Panevėžio rajone per pastaruosius porą metų uždarius septynis medicinos punktus, dabar jų teliko vos penki.

Nors Savivaldybė tvirtina šiemet uždarymo neplanuojanti, tačiau ir jų ateitis miglota.

Panevėžio rajono savivaldybė vasarį tikisi parduoti pernai uždaryto Jotainių medicinos punkto patalpas.

Šių 22,62 kv. m patalpų pradinė kaina – vos 5400 eurų.

Šį turtą bus galima apžiūrėti, o vėliau ir pirkti vasarį.

Jotainių medicinos punktas kartu su buvusiais Bernatoniuose ir Linkaučiuose Savivaldybės tarybos sprendimu uždaryti pernai. Paslaugos pacientams teikiamos jų namuose arba Panevėžio rajono poliklinikoje mieste.

Savivaldybė motyvuoja, jog tokių vietiniams drastiškų sprendimų teko imtis mažėjant gyventojų. Pagal reikalavimus, poliklinikos padalinyje turi būti sukomplektuota įranga, baldai, pirmosios pagalbos ir anafilaksinio šoko rinkiniai. Nepigiai atsieina ir patalpų šildymas, remontas, išlaikymas. Savivaldybės duomenimis, 2022 metais minėtuose medicinos punktuose suteikta 2039 paslaugos, iš kurių 1990 – namuose ir tik 49 – pačiame punkte. Pastarosios visos Linkaučių medicinos punkte.

Visą straipsnį skaitykite sausio 19 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • Tai sakot neapsimoka. Tai žmogus kaip šiukšlė, pinigai svarbiau. Tai gal parašysit kokią statistiką kiek žmonių mirė ,atsirado pašaliniai reiškiniai, nesulauke greitos reikiamos pagalbos. Juk suleist vaistus, pastatyt lašelinę ir t.t. nebūtinai važiuot į miestą.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų