P. Židonio nuotr.

Ant prekystalio guls automobilių aikštelė

Ant prekystalio guls automobilių aikštelė

Jau kitą savaitę Panevėžio miesto savivaldybės taryba spręs, ar aukcione parduoti pačiame miesto centre, autobusų stoties ir prekybos centro pašonėje esančią automobilių stovėjimo aikštelę. Panevėžyje tai būtų bene pirmas atvejis, kai parduodamas toks turtas.

Unikali prekė

Šios daugiau nei 100 vietų, beveik 4000 kvadratinių metrų aikštelės nurodoma likutinė vertė siekia beveik 300 tūkst. eurų.

Jei miesto Taryba pritartų jos pardavimui, pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos, kitas žingsnis būtų turto vertinimas. Jo metu nustačius rinkos vertę, būtų žinoma pradinė pardavimo kaina.

Pinigus, gautus pardavus aikštelę, planuojama panaudoti statant naująją autobusų stotį su po ja suplanuota požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 19 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Tai daugiaaukštės automobilių aikštelės jau nebebus ? Nusipirks privatininkas ir pastatis dar vieną pastatą. Su parkingu ten bus tada visiškai riesta. O savivaldybė dar daugiaaukštį kitoje stoties pusėje planuoja statyti.

  • Pats centras, bankas, turgus , Laisvės aikštė ir ta aikštelė labai praverčia.Bilietus visi perka autobuse, tai labai patogu keleiviams.Laikas keičiasi,neskubėkit išsipardavinėti.Kiek buvo merų visi susibankrutavo ir dabartinis iš teismų neatsigina. Nurimkit.Tvarkykit esamas gatves, kiemus ir t.t.Ateis valdyti kiti architektai ir bus sprendimai.

    • Pritariu 100 proc.

  • Aikstele pilna – reiskia ji turi likti. Savivaldybe turi dirbt zmonems, o ne atvirksciai. Neuzmirskit kas jums moka atlyginimus. Pirma statom autobusu stoti, tas plotas pravers statybu firmai laikyt medziagoms ir technikai; ES visada paremia tokiuose dalykuose. Jokiu aukcionu.

  • Pasaulį seną mes sugriausim ir naują pastatysim.

  • Miesto centras gražėja, po nauja autobusų stotimi bus požeminė aikštelė, prieigose naujas parkas, pėsčiųjų zonos. Viskas keičiasi neatpažystamai. O čia bam, miesto širdyje automobilių turgus. Palaikau ir laukiu nesulaukiu permainų, šiuolaikiškų sprendimų.

  • kur turginiai laikys savo kledarus ?

  • Labai gerai. Kuriame dar pasaulio mieste, brangiausioje vietoje, mieto centre gali būti automobilių stovėjimo aikštelė? Beprotiška prabanga ir beribis kvailumas. Tik turgaus žmonės to ir nesupranta.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų