Ant prekystalio dės du daugiabučius

Ant prekystalio dės du daugiabučius

Dar šiemet Panevėžyje turėtų įvykti precedento neturintis aukcionas. Miesto Savivaldybė rengiasi parduoti du vos prieš keletą metų renovuotus socialinius daugiabučius J. Janonio gatvėje.

Dėl jų vietos būdavo nuolat sulaukiama skundų iš gyventojų, gavusių pasiūlymus kraustytis į ten skirtą socialinį būstą.

J. Janonio g. 8-uoju numeriu pažymėtame name Savivaldybei priklauso vienuolika butų, o J. Janonio g. 10 name – dvidešimt.

Šiuo metu tik viename jų tebegyvena šeima, visų kitų butų gyventojai iškraustyti į kitus socialinius būstus.

„Gal nupirks šalia esančios įmonės, gal jos matys galimybę plėtrai. Butus pardavinėsime aukcione, tad bet kas galės įsigyti“, – teigia Savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus specialistė Jolanta Petrauskė.

Visą straipsnį skaitykite sausio 20 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Pinigai į balą. Brangiai suremontavo, dabar pigiai parduos.

  • ar ne tas pats su kitais daugiabučiais. Po 10 ar 20 metų reikės griauti kaip avarinius,(blokinių namų statybinis resursas 50 metų) o jie renovuojami ir randa durnių kas sutinka.

    • Prižiūrimas namas gali gyventi ir 5 kartus ilgiau. Stogo dangai irgi duoda 3-5 metų garantija, bet gyvena ji 50…. Bet padaryk jam kreiva pagrindą ir iskart bėgs. O jei kaminas „verks“ tai aplink kamina surudys, supus. O jei viduje pertvaras pajudinti viskas gali pradėti bėgti, griūti.

  • Tie namai jus, Pranai, pragyvens. Bėda ta, kad jauniems žmonėms, uždirbantiems minimumą, nėra kur gyventi. Tad tuos butus galėtų nuomoti per vmi. lt. Visiems būtų gerai. Dabar leidžiama tuom užsiimti privatininkams, kurie už nuomą plėšia daug, bet mokesčių nemoka.

    • Atsakyti
  • Nuomoju butus ir moku didelius mokesčius. O plėšikų dabar nebėra, nes kainas reguliuoja rinka. Jūs, turbūt, uz dyką nepriimate žmonių į savo butą?!

  • Banditizmas visur,visur pinigai plaunami.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų