ELTA nuotr.

Analitikas: yra tik maža tikimybė, kad neimunizuotiems žmonėms pavyks išvengti užsikrėtimo

Analitikas: yra tik maža tikimybė, kad neimunizuotiems žmonėms pavyks išvengti užsikrėtimo

Vyriausybės kanceliarijos analitikas dr. Aistis Šimaitis sako, kad tikimybė, jog neimunizuotiems žmonėms pavyks išvengti užsikrėtimo iki pandemijos pabaigos, kuri neaišku, kada bus, yra tikrai maža.

Pavojus, kurį mums kelia virusas, tikrai dar gali sukelti (problemų – ELTA) tiek sveikatos sistemai, tiek žmonių sveikatai, ir pavojus yra tikrai labai didelis.

Pasak analitiko, nuo COVID-19 pagal siauriausią apibrėžimą šalyje mirė apie 5 tūkst. žmonių, o užsikrėtus visiems neimunizuotiems šie skaičiai daugiau nei padvigubėtų.

„Blogos žinios – jei su Uhano atmaina mes turėjome šansą turėti kolektyvinį imunitetą prasirgus daliai žmonių, susidarius žiedinei imunizacijai, tie žmonės neužsikrėstų. Panašu, su delta atmaina mes turime vieną plėtriausių virusų, kokius esame matę“, – spaudos konferencijoje saė dr. A. Šimaitis.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Neatsibodo gąsdint? Mums tai atsibodo skaityt tas nesąmones….

    • Tai neskaityk, bet skaitai. Matyt įdomu. Ir virusų bijai…

  • Pažiūrėkit 9val. į rusų tel. kanalą, kasdien tiesiog maldauja tautiečius skiepytis ir tik skiepytis. Mirtys milžiniškos., nors jie pasigamino savąją vakciną. Ir mes nežinom ką daryti, svarbiausia ką daryti su vaikais.?
    Taip kad išminčiai, gal patylėkit, o ne atkalbinėkit.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų