AB „Amilina“

„Amilina“ turi naują vadovą

„Amilina“ turi naują vadovą

Pernai ilgamečiam AB „Amilina“ vadovui Mindaugui Gedvilui pradėjus eiti aukštesnes pareigas prancūzų „Roquette“ įmonių grupėje, bendrovei laikinai vadovavo finansų direktorius Sigitas Knizikevičius.

Nuo sausio 2 dienos prancūzų įmonių grupės „Roquette“ ir Dano Tvarijonavičiaus valdomos įmonės Panevėžyje vadovu paskirtas Edvinas Bernotas.

Prie „Amilinos“ komandos naujasis vadovas prisijungė 2011 metų rugpjūtį. Iki šiol jis vadovavo

Investicijų ir procesų vystymo padaliniui ir buvo atsakingas už kapitalinių projektų rengimą, kontrolę, įgyvendinimą, planavo ir vykdė veiklą konsoliduojančių bei integraciją su „Roquette“ grupės veikla gerinančių projektų kontrolę darbų saugos, infrastruktūros ir vidinės logistikos tobulinimo, gamybos efektyvinimo, darbų ir verslo procesų automatizacijos bei gamybinių našumų didinimo srityse.

E. Bernotas turi šešiolikos metų vadovavimo patirtį. Prieš prisijungdamas prie AB „Amilina“, dirbo lenkiško kapitalo įmonėje „Orlen Lietuva“ investicijų ir gamybiniuose bendrovės padaliniuose.

Naujuoju „Amilinos“ vadovu paskirtas Edvinas Bernotas.

Naujuoju „Amilinos“ vadovu paskirtas Edvinas Bernotas.

„Akcininkai tikisi, kad bendrovė, vadovaujama Edvino Bernoto, toliau sėkmingai tęs pradėtus darbus ir patvirtins savo, kaip efektyviausių sąnaudų gamyklos Europoje, vardą“, – sako AB „Amilina“ valdybos pirmininkas Danas Tvarijonavičius.

Naujasis vadovas E. Bernotas teigia dabar planuojantis svarbiausius darbus, vertinantis situaciją.

„Esu gerai susipažinęs, orientuojuosi esamoje padėtyje, bet, kita vertus, tai tarptautinė korporacija, kelianti aukštus reikalavimus, kuriuos atitikti nėra paprasta.“

Pasak E. Bernoto, dabar keliami trys pagrindiniai ilgalaikiai tikslai. Vienas – vakarietiškos darbų saugos kultūros įdiegimas, kitas tikslas – kokybės kultūra – šimtaprocentinė orientacija į

klientą. Trečias tikslas – suplanuotų gamybos tikslų įgyvendinimas.

AB „Amilina“, dirbdama projektiniu pajėgumu, šiuo metu savo reikmėms sunaudoja apie 40 procentų Lietuvoje perdirbamų kviečių. Savo gaminamą produkciją, skirtą maisto, popieriaus bei kartono industrinei gamybai ir pašarų pramonei, eksportuoja į daugiau kaip 55 pasaulio valstybes. 2015 metais įmonės apyvarta siekė 138 mln. eurų ir, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo 25 procentais. Planuojama praėjusių metų apyvarta – 155 mln. eurų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų