„Amilina“ keičia vardą

„Amilina“ keičia vardą

Viena iš augalinės kilmės produktų gamybos lyderių Šiaurės Europoje, iš kviečių gaminanti produktus maisto ir industrijos sektoriams AB „Amilina“ keičia pavadinimą ir tampa AB „Roquette Amilina“.

Naujasis pavadinimas žymi sėkmingą kompanijos susijungimą su „Roquette“, pasauline augalinės kilmės ingredientų, skirtų maisto, mitybos ir sveikatos rinkoms, sektoriaus lydere. „Amilina“ įmonių grupės „Roquette“ šeimos dalimi yra nuo 2014 metų.

Sprendimas keisti „Amilina“ pavadinimą buvo priimtas visuotinio bendrovės akcininkų susirinkimo metu. Per šį susirinkimą buvo pakeista ir bendrovės valdyba, kurią nuo šiol sudarys dr. Danas Tvarijonavičius, Gianfranco Patrucco („Roquette “ grupės vykdantysis viceprezidentas gamybai ir logistikai, „Roquette“ grupės vykdančiojo komiteto narys) ir Francois Thery („Roquette“ finansų vadovas Europos regionui). Kartu su pavadinimu bus atnaujintas ir įmonės logotipas, vizualinis identitetas, oficialūs dokumentai.

D. Tvarijonavičius, „Amilina“ įkūrėjas, valdybos pirmininkas ir akcininkas, sako: „Amilina“ yra žinomas ir gerą reputaciją pasaulyje užsitarnavęs vardas, todėl net ir tapę „Roquette“ dalimi pavadinimo sąmoningai neskubėjome keisti. Ilgainiui spartėjant integracijos procesams ir harmonizuojant technologinius bei atitinkamos dokumentacijos etapus, „Amilina“ pradėta vis labiau sieti su tarptautiniu ir plačiai pasaulyje žinomu „Roquette“ ženklu. Abiejų prekės ženklų susiejimas nauju pavadinimu buvo natūralus ir lauktas žingsnis.“

Bendrovės „Roquette“ generalinis direktorius Jean Marc Gilson sako: „Nuo mūsų sėkmingos partnerystės pradžios organizacijoje vyko nemažai pokyčių, kuriais siekėme sustiprinti savo, kaip lyderio, pozicijas. Dabartinis sprendimas susieti „Roquette“ ir „Amilina“ vardus yra logiškas ir apgalvotas, nes padės „Roquette“ vardui įsitvirtinti Rytų ir Šiaurės Europoje – čia „Amilina“ jau yra iškovojusi stiprias pozicijas. Bendras vardas taip pat atstovauja mūsų sukurtai vieningai ir nuolat pažangos siekiančiai komandai. „Roquette“ ir toliau sieks, kad „Roquette Amilina“ gautų visus buvimo mūsų kompanijos dalimi privalumus: dalysimės ekspertine patirtimi ir sieksime kompetencijų auginimo.“

Strateginė „Amilina“ ir „Roquette“ partnerystė prasidėjo 2011 m. 2014 m. pastarajai įsigijus kontrolinį „Amilina“ akcijų paketą, abiejų įmonių valdymo, gamybos, klientų aptarnavimo ir kiti procesai buvo suvienodinti. Tokiu būdu „Amilina“ įsiliejo į tarptautinę „Roquette“ įmonių grupę.

„Bendrovių integracija atvėrė naujas galimybes ir mūsų darbuotojams. Jie turi galimybę karjeros siekti bet kuriame „Roquette“ padalinyje visame pasaulyje. Vidinis mobilumas grupės įmonėse yra skatinamas ir tuo sėkmingai pasinaudojo ne vienas „Amilina“ darbuotojas“, – sako D. Tvarijonavičius.

Nuo praėjusių metų pradžios bendrovei „Amilina“ vadovauti paskirtas Edvinas Bernotas. Jis pakeitė vadovo pareigas ėjusį Mindaugą Gedvilą, kuris tapo vieno iš strateginių „Roquette“ grupės verslo padalinių vadovu.

Apie „Roquette“

„Roquette“ bendrovė yra pasaulinė augalinės kilmės ingredientų ir naujų augalinių baltymų pradininkė. Įmonių grupė bendradarbiauja su savo klientais ir partneriais, taip pat siekia išnaudoti gamtos potencialą tam, kad galėtų pasiūlyti geriausius ingredientus maisto, mitybos ir sveikatos rinkose – prisidėti prie dabartinių ir būsimų socialinių iššūkių sprendimo. Kiekvienas iš šių ingredientų sugeba patenkinti unikalius ir pagrindinius žmogaus poreikius ir leisti pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą.

Įmonių grupė vadovaujasi novatoriškumu ir ilgalaike vizija, ji yra įsipareigojusi gerinti milijonų žmonių gerovę visame pasaulyje, tuo pat metu tausojant gamtos išteklius.

„Roquette“ šiuo metu veikia daugiau nei 100 valstybių, metinė apyvarta siekia apie 3,3 mlrd. eurų, grupėje dirba 8,4 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje.

„Roquette“ grupės įmonė „Roquette Amilina“ – viena iš 3 didžiausių gamybos bendrovių Šiaurės Europoje, iš kviečių biorafinavimo būdu išgaunanti augalinės kilmės produktus maisto ir industrijos sektoriams. Orientuota į modernius sprendimus, bendrovė gamina maisto, popieriaus, industrinei gamybai ir pašarų pramonei skirtą produkciją.

Komentarai

  • Dėkoju laikraščiui už naudingų reikalingų įdomių straipsnių apie įmones ir gamybą pliūpsnį. PAGALIAU!

  • malonu kad kuriamos darbo vietos ir pleciama gamyba

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų