Alytuje – apmaudi FK „Panevėžio“ nesėkmė

Ketvirtadienį, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną šalies stadionuose vyko LFF Pirmos lygos 15-tas turas, kur Alytuje į kovą stojo vietos „Dainavos“ ir „Panevėžio“ vienuolikės.

Alytiškiai surinkę 25 taškus prieš mačą rikiavosi 3-oje, panevėžiečiai su 17 taškų – 9-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Pirmajį rungtynių įvartį Alytaus miesto stadione susirinkę žiūrovai išvydo antrajame kėlinyje. Jo autoriumi tapo „Panevėžio“ klubo puolėjas Tadas Markevičius, galva smūgiavęs į virpstą, nuo kurio kamuolys įriedėjo į vartus ir išvedė svečius į priekį 0:1.

DFK „Dainava“ bandė išlyginti rezultatą ir svečių gynyba subyrėjo besibaigiant mačui. 88-ąją minutę visas pajėgas į svečių baudos aikštelę pasiuntęs strategas Darius Gvildys netrukus džiaugėsi įvarčiu: laiku ir vietoje atsidūrė ir taikliai kamuolį į varžovų vartus smūgiu galva pasiuntė Dzūkijos futbolo klubo vartininkas Marcis Melecis.

Maža to, alytiškiai ginklų nesudėjo ir vos po kelių minučių persvėrė rezultatą savo naudai. 90 min. galingu smūgiu iš arti „Panevėžio“ vartininką nuginklavo į ekipą sugrįžęs alytiškis Renaldas Stankevičius.

Sulig įvarčiu arbitras užfiksavo aštuntąją dainaviečių pergalę Pirmos lygos pirmenybėse, po kurios alytiškiai pakilo į antrąją turnyro lentelės poziciją. Tuo tarpu FK „Panevėžys“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės ir lieka 9-oje vietoje. Kitas rungtynes Alberto Klimavičiaus vadovaujami aukštaičiai žais liepos 9 d. Šilutėje, tai bus antrojo rato pirmas mačas.

FK „Panevėžys“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Andrius Arlauskas, Džiugas Petrauskas, Povilas Lukšys, Tadas Markevičius (78′ Charles Atsina), Žilvinas Banys, Arnas Jurevičius, Tomas Rakašius, Edvardas Tamulevičius (82′ Vilius Giedraitis), Ronaldas Misiūnas (83′ Mitani Tsubasa), Eduardas Grygorenko.