Aludei Panevėžyje sutrumpintas darbo laikas

Aludei Panevėžyje sutrumpintas darbo laikas

Panevėžio miesto savivaldybės taryba nutarė nuo rugsėjo 10-osios bendrovės „Kolinta“ alaus barui „Smuklė 2“, veikiančiame Marijonų g. 9, sutrumpinti prekybos alkoholiniais gėrimais laiką. Jais uždrausta prekiauti nuo 20 val. iki 6 val.

Tokių sankcijų imtasi sulaukus Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato rašto. Ši aludė išgarsėjo po to, kai liepos vidury čia mirtinai peiliu buvo sužalotas 38-erių lankytojas. Greitosios medicinos pagalbos ekipažo į ligoninę dėl durtinės žaizdos krūtinėje atvežtas vyras operuojamas mirė – jo gyvybė užgeso praėjus maždaug valandai nuo sužalojimų.

Marijonų g. 9-ajame name veikiantis alaus baras seniai pakliuvęs į Panevėžio policijos juodąjį sąrašą. Triukšmas, muštynės, vagystės – čia jau tapo įprastu reiškiniu. Nuo praeitų metų lapkričio iki šių metų liepos – vos per aštuonis mėnesius – policijoje registruoti 23 pranešimai. Iš jų akivaizdu, kad aludės kaimynams dažnai tenka ne savo noru stebėti aštraus siužeto veiksmą. Pranešimai apie iš ten sklindantį triukšmą ar garsią muziką – tik smulkmenos. Policiją žmonės kviečia neapsikentę muštynių vaizdų.

Pareigūnų duomenimis, didžioji dalis pranešimų dėl konfliktų, triukšmo, muštynių, sunkaus kūno sužalojimo ir kitų viešosios tvarkos pažeidimų šiame bare fiksuoti naktį – nuo 20 iki 23 val.

Komentarai

 • Jei parduotuves neprekiauja nuo 20 val tai nesuprantu kodel daro isimti alubariam

  • Todel kad vietoje gerti galima ir po 20 valandos, gi kavinese irgi galima po 20 valandos gerti

 • Niekas nesupranta. Tokiu atveju parduotuviu ribojimas yra tik del vaizdo, nes visi labiausiai prasigere eina i tokias aludes. Be to, alus ten matyt labai pigus, jei nuolat yra einanciu

 • Vyrai gere, vyrai gers kol zemele apsivers

 • tik vienam alubariui iš dešimčių apribojimai? Nejuokinkit svieto! Matyt kiti išsipirko.

 • Jeiqu neparduot pagal dabartini grafika tai tas turetu galiot visiems kas prekiauja alkoholiu

 • Labiausiai man patinka vaizdas ties parduotuve cia. Alude uz desimt metru savivaldybes imone neigaliuju kazkoks technikos centras. Tai kiek supratau bendras biznis pas juos….visi prasigere kiek teko pakalbinti yra invalidai…tai yra nuo alkoholio tapo…va tai ir savivaldybes imones klientai…O jei rimtai tai baisu jau nuo 6 val. is alaus baro tempe bambalius i nemuno gatves bendrabucius…po to isgertuves balkonuose rukymai, rekavimao, kad antra diena policijai, tai greitoji ir vis per ta alhogoli.

  • Atsakyti
 • Reikia visas tokias girdyklas landines uždaryti.

 • Zaros pc veikia net 3 girdyklos. Turetu buti ivestas minimalus antkainis alui. Tuomet, nebegaletu prekiauti, tokios snarglines. Nes alkoholikams taptu nebeiperkamas. Nes dabar bokalas 0.80 eur. Pigiau nei is parduotuves.

 • Sovietmetyje tokios alinės vadinosi dustinės, nes nuo vieno bokalo jau aptemdavo protas.Dustininkas tai visų mūsų vargas, problema Nr.1 visai visuomenei.Būtina uždrausti išnaikinti visas dustines,,o dustininkus atiduoti verslininkams, tegul už tas bedarbio pašalpas priežiūroj pas ūkininkus kasa ,šienauja griovius ir kt darbus. Tik priverstinis darbas ir alkis gali kiek pakeisti.

Rodyti visus komentarus (10)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų