P. Židonio nuotr.

Alaus vežėjus aludariai paliko be tualetų

Alaus vežėjus aludariai paliko be tualetų

Važinėjantieji Taikos alėja ir joje gyvenantieji pagaliau gali lengviau atsikvėpti – avarines situacijas kėlusių vilkikų vilkstinių alaus daryklos pašonėje nebeliko.

Į bendrovę „Kalnapilis-Tauro grupė“ pasikrauti prekių atvykstantys vairuotojai dabar eilės laukia jiems išnuomotoje stovėjimo aikštelėje S. Kerbedžio gatvėje. Tačiau šalia jos gyvenantieji priblokšti kasdien matomo vaizdo – kabinose laukiantys vyrai lekia čia pat į krūmus ar už kokio pastato atlikti gamtinių reikalų. Mat prispyrus reikalui, jiems nėra kur daugiau dėtis.

„Sekundės“ korespondentų pakalbinti vairuotojai piktinosi, kad Panevėžiui turėtų būti gėda – XXI amžius, bet elementarūs civilizacijos reliktai dar nepasiekiami.

Karštomis vasaromis alaus pardavimai visuomet išauga, tad dabar vilkikai net po kelias paras stovi aikštelėje S. Kerbedžio gatvėje, laukdami prekių.

Ketvirtadienio popietę aikštelė beveik užpildyta: ant visų vilkikų kabinų užtrauktos užuolaidos, kaip susitarę visi vairuotojai kabinose kuo aukščiau susikėlę kojas. Visos čia stovinčios transporto priemonės – nelietuviškais, daugiausia rusiškais ir latviškais, valstybiniais numeriais. Tačiau susikalbėti su atvykėliais galima tik rusiškai – anglų kalba jiems svetima.

Iš Pskovo atvykęs Nikolajus Jarmakovas guodėsi Panevėžyje užstrigęs jau trečią parą.

Paklaustas, kur atlieka gamtinius reikalus, vyras nusišypso, kad gėda net sakyti, tačiau siūlo apeiti aplink vilkiką – visur švaru. O kai prispaudžia didesnis reikalas, bėga iki geležinkelio stoties.

Mano darbo patirtis nėra maža, bet dar neteko ilgesniam laikui apsistoti aikštelėje, kur nebūtų tualeto ir galimybės nusiplauti rankų. Civilizuotoje šalyje taip elgtis su žmonėmis yra neatleistina“, – kalbėjo N. Jarmakovas.

Visą straipsnį skaitykite liepos 16 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Alkoholis civilizacijos reikalams tikrai nepades.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų