P. Židonio nuotr.

Aikštės grindinį lieps išvalyti

Aikštės grindinį lieps išvalyti

Panevėžį reprezentuojančios atnaujintos Laisvės aikštės brangų grindinį išmargino prekeivių palikti akį rėžiantys pėdsakai.

Po savaitgalį aikštėje vilniečių organizuotos mugės panevėžiečiai pasipiktino ant šviesių granito plokščių ir trinkelių išvydę rožiniais dažais išpieštus prekyvietes žymėjusius ženklus ir netgi vietomis dėmes, panašias į paliktas nuvarvėjus riebalams.

Mugės organizatoriai ramina, kad po pirmo lietaus buvusio renginio ženklų neliks.

„Kas su mumis kaip tauta negerai, kad nemokam savo namų vertinti taip, kaip vertina ukrainiečiai? Jie gina juos, nori į juos grįžti, net jei telikę griuvėsiai. O mes turime ir nesaugome. Ar vienas kito darbo nevertiname? Sunku suprasti, kodėl kartais būnam tokie paviršutiniški“, – tokios žinutės sulaukė miesto Tarybos narė Rima Maselytė iš panevėžietės, pasibaisėjusios ištepliotu aikštės grindiniu.

Visą straipsnį skaitykite kovo 30 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Vilties 5 terlioniu ant namo niekas nemate? O name tiek vyru, tiek dazytoju….

 • Dažnai susidaro įspūdis , kad Panevėžio m. savivaldybė sugeba tik įsisavinti nemažas EU lėšas , nes visiems susikuria iš to nemažas , kartais labai pelningas interesas , tačiau pastangų išsaugoti tai , kas sukurta nesimato . Kaip ir šiuo atveju nesiimta jokių priemonių , kad būtų prižiūrima mugės metu naujos dangos . Atrodo , kad savivaldybės atsakingi klerkai gyvena kažkur toli , o savivaldybės vadukai apskritai išvykę ir nemato to , kas vyksta jiems po nosim .
  Kitaip sakant – anarchija .

  • Atsakyti
  • kas gali paneigti jog tu ne duchas?

   • Atsakyti
   • Pagal tavo leksiką sprendžiant esi vienas iš tų , kurie tą aikštę aplaistė tepalais , nes važinėji su ,,kibiru “ iš kurio teka tepalai ?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų