Kai kuriuose Santaros klinikų skyriuose stabdomas pacientų lankymas

Kai kuriuose Santaros klinikų skyriuose stabdomas pacientų lankymas

Dėl blogėjančios epidemiologinės situacijos Santaros klinikų Urologijos bei Širdies aritmijų ir Intervencinės kardiologijos ir rentgenochirurgijos skyriuose iki ketvirtadienio stabdomas pacientų lankymas.

„Siekiant suvaldyti blogėjančią epidemiologinę situaciją, Santaros klinikų Urologijos skyriuje bei Širdies aritmijų ir Intervencinės kardiologijos ir rentgenochirurgijos skyriuose iki sausio 4 d. stabdomas pacientų lankymas, išskyrus atvejus, kurie suderinti su skyriaus vedėju ir lankymui yra gautas jo leidimas“, – savo internetinėje svetainėje pranešė Santaros klinikos.

Kituose Santaros klinikų skyriuose gydomų pacientų artimųjų yra prašoma dėvėti medicinines kaukes.

„Jų galite rasti prie įėjimo į ligoninę. Siekdami apsaugoti pacientus, medicinos personalą, prašome supratingumo ir atsakingumo – dėvėkite kaukes, dezinfekuokite rankas“, – ragina Santaros klinikos.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Lietuvoje paskutiniąją praėjusių metų savaitę, gruodžio 25–31 dienomis, sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga rodiklis šiek tiek sumažėjo ir siekė 877,4 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

Nepaisant to, didžiausias sergamumo rodiklis registruotas Vilniaus apskrityje.

Gruodžio 25–31 dienomis, Lietuvoje dėl gripo į ligonines buvo paguldyta 40 asmenų: 25 vaikai, 2 asmenys, priklausantys 18–64 metų amžiaus grupei ir 13 vyresnių nei 65 metų amžiaus asmenų. Intensyvios terapijos skyriuose buvo gydomi 3 asmenys, iš kurių 2 vaikai.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų