Agresyvus klientas nusiaubė kavinę

Agresyvus klientas nusiaubė kavinę

Į kavinę Panevėžyje Žolinės dieną užsukęs vyriškis besilinksmindamas tiek perlenkė lazdą, kad barmenę apkaltino vagyste ir pats šventę užbaigė areštinėje. Jam teks ne tik atlyginti kavinei nuostolius, greičiausiai jam bus uždrausta į kavinę įkelti koją.

Saugos tarnybos ir policijos pajėgos trečiadienį, apie 18 val., lėkė į Klaipėdos gatvėje esančią „Kaziuko kamarą“.

Iš jos personalo gautas pranešimas apie nesutramdomą agresyvų klientą, daužantį viską, kas pakliūna po ranka.

Kavinės direktorės Kristinos Janulevičiūtės teigimu, incidentas įvyko, kai jau besiruošiantis išeiti klientas pasigedo cigarečių pakelio. Girtutėlis vyras apkaltino vagyste kavinės barmenę. Jos bandymai teisintis cigarečių nė akyse nemačius, klientą įsiutino taip, kad šis paleido į darbą kumščius ir kojas: daužė indus, sulankstė alaus pilstymo aparato kraną, sugadino barą ir salę skiriančius vartelius.

Kavinės personalui neliko nieko kito, kaip į pagalbą kviestis ne tik apsauginius, bet ir policijos pareigūnus.

Pastarieji agresyvų klientą išvežė. Jam nustatytas 2,45 prom. girtumas. Blaivytis vyrukui teko ant areštinės gultų.

Pasak K. Janulevičiūtės, peržiūrėjus filmuotą medžiagą, akivaizdžiai matyti, kad barmenė iš tiesų buvo niekuo dėta – kliento įsiūtį sukėlusį dingusį cigarečių pakelį buvo paėmęs kartu su juo į kavinę atėjęs bičiulis.

Nors, direktorės teigimu, sudaužyti indai ir kitas sulaužytas inventorius įvertinti 330 Eur, kavinei padaryta žala kur kas didesnė

„Kavinės viduje sėdėję klientai išsigandę visi išėjo, liko tik buvusieji terasoje. Tačiau ir jų toliau nebegalėjome aptarnauti – įvykį pradėję tirti policijos pareigūnai liepė užsidaryti barą. Darbą turėjome baigti net keturiomis valandomis anksčiau, o per tą laiką dar būtume sulaukę klientų“, – pasakojo K. Janulevičiūtė.

Kavinė dar skaičiuoja galutinius nuostolius ir nusiteikusi teisme reikalauti agresyvaus kliento atlyginti žalą.

Maža to, pasak direktorės, kavinę saugančiai apsaugos tarnybai bus pranešta šio vyriškio į „Kaziuko kamarą“ daugiau neįleisti.

„Jau dešimt metų tokių incidentų nėra buvę. Tas vyras mums visiškai nematytas. Turbūt tebuvo atsitiktinai užsukęs praeivis“, – svarsto K. Janulevičiūtė.

Komentarai

  • Psichinis logonis.

  • Kavos padaugino kavinėje – myžalinėje 🙂

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų