AB „PANEVĖŽIO SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS“ PANEVĖŽIEČIAMS DALINS RŪŠIAVIMO KONTEINERIUS

AB „PANEVĖŽIO SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS“ PANEVĖŽIEČIAMS DALINS RŪŠIAVIMO KONTEINERIUS

AB „Panevėžio specialus autotransportas“, siekdama sudaryti palankias ir patogias sąlygas Panevėžio miesto privačių valdų gyventojams rūšiuoti atliekas ir iš bendro komunalinio atliekų srauto atskirti pakuočių atliekas ir antrines žaliavas, plečia pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo sistemą Panevėžio mieste. Šiuo tikslu bendrovė privačių valdų savininkus aprūpins 2 tūkst. konteinerių komplektų, skirtų pakuočių atliekų surinkimui. Konteinerių komplektą sudaro:

  • 0,120 m3 talpos konteineris, skirtas stiklinių pakuočių ir stiklo atliekoms surinkti;
  • 0,240 m3 talpos konteineris, skirtas visų rūšių pakuočių (popieriaus, plastikinės, metalinės, kombinuotosios) atliekoms ir kitoms tinkamoms perdirbti antrinėms žaliavoms surinkti.

Siekdama paskatinti Panevėžio miesto privačių valdų gyventojus kuo aktyviau dalyvauti pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų tvarkymo sistemos kūrime ir tobulinime, bendrovė informuoja, kad konteineriai bus pristatomi ir aptarnaujami nemokamai.

Nuo 2023 m. kovo 1 d. bus pradėti konteinerių dalinimo darbai. Dviejų rūšiavimo konteinerių komplektai bus pristatomi prie kiekvienos individualios valdos, kuri neturi rūšiavimo konteinerių. Rūšiavimo konteinerių aptarnavimas bus pradėtas vykdyti ne anksčiau kaip nuo 2023 m. gegužės 1 d. Visų rūšių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų individualaus naudojimo konteineriai bus aptarnaujami 1 kartą per mėnesį, o stiklinių pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai – kas 4 mėnesius. Kartu su rūšiavimui skirtais konteineriais bus pateiktas atliekų išvežimo grafikas ir atmintinė. Taip pat informaciją apie atliekų išvežimo grafikus galima rasti AB „Panevėžio specialus autotransportas“ internetiniame puslapyje www.psa.lt.

Iškilus klausimams dėl konteinerių suteikimo ar naudojimo gyventojai gali kreiptis į AB „Panevėžio specialus autotransportas“ klientų aptarnavimo ir pardavimų skyrių telefonu +37060153823 arba elektroniniu paštu kontrole@psa.lt.

Galerija

Komentarai

  • Viršūnė,- kainos didžiulės už šiukšles, tegu patys ir rūšiuojasi, be to veš privačių namų konteinerius kas 4 mėn.,siaubas, smarvė po visą gatvę bus.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų