AB „Panevėžio specialus autotransportas“ įspėja Panevėžio miesto gyventojus apie galimą plikledį.

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ įspėja Panevėžio miesto gyventojus apie galimą plikledį.

Pagal artimiausias orų prognozes, šį antradienį oro temperatūra dieną sieks nuo 0 iki 2 laipsnių šilumos, naktį nuo 0 iki 1 laipsnio šilumos, pranašaujami krituliai. Galimas lietus ir betirpstantis sniegas, gali formuotis į ledą, todėl vairavimo sąlygos gali būti ypač sudėtingos dėl plikledžio. Taip pat eismą gali sunkinti rūkas. Permainingi orai numatomi visą savaitę, todėl AB „Panevėžio specialus autotransportas“ prašo gyventojų būti atsargiems, pasirinkti saugų greitį, įvertinti atstumą ar net atšaukti nebūtinas keliones, norint išvengti spūsčių, galimų avarijų ar traumų.

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ taip pat informuoja, jog įmonės gatvių valymo technika bus pasiruošusi išvažiuoti į gatves bet kuriuo paros metu. Įvertinus meteorologines prognozes, gatvės ir šaligatviai gali būti barstomi prevenciškai. Nustojus snigti, miesto gatvės, vadovaujantis patvirtintu Panevėžio miesto savivaldybės vietinės reikšmės kelių, gatvių ir jų elementų priežiūros paslaugų žiemos sezono metu organizavimo tvarkos aprašu, bus valomos ir barstomos, atsižvelgiant į priežiūros lygius.

„Atidžiai stebime orų sąlygas ir esame pasirengę operatyviai reaguoti į besikeičiančią situaciją. Šaltojo sezono metu žiemos tarnybos darbas organizuojamas visą parą, gatvės ir šaligatviai, esant sudėtingoms oro sąlygoms, prižiūrimos nepertraukiamai“, – teigia miesto tvarkymo skyriaus vadovas Sigitas Vainauskas.

Daugiabučių namų įėjimus į laiptines ir šaligatvius nuvalyti bei pabarstyti druska ar smėliu turi patys gyventojai. Taip pat ir įmonių savininkai turi pasirūpinti, kad įėjimai į įmones, įstaigas ar organizacijas būtų nuvalyti ir saugūs darbuotojams bei klientams.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų