P.Židonio nuotr.

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ informuoja, kad mieste vis dar išlieka sudėtingos pėsčiųjų zonų ir eismo sąlygos.

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ informuoja, kad mieste vis dar išlieka sudėtingos pėsčiųjų zonų ir eismo sąlygos.

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ informuoja, kad Panevėžio mieste vis dar išlieka sudėtingos pėsčiųjų zonų ir eismo sąlygos dėl lijundros ir plikledžio. Nors per praeitą parą išbarstyta 111 tonų druskos ir 64 tonų smėlio, pavojus lygis dėl galimų avarijų ir traumų išlieka aukštas.

Provėžos ir ypatingai slidi gatvių danga apsunkina įmonės darbuotojų darbą, stringa klientų aptarnavimas. Siekiant sklandžiai ir nepertraukiamai aptarnauti tiek mišrių komunalinių, tiek antrinių žaliavų atliekų konteinerius, nuo trečiadienio ryto pradėtos barstyti 4-ojo priežiūros lygio gatvės, pradedant nuo centrinės miesto dalies.  Taip pat valomos ir barstomos įvažos į mokyklas, darželius, neįgaliųjų organizacijas ir panašiai.  Darbai bus tęsiami tol, kol pėsčiųjų ir eismo ir klientų aptarnavimo sąlygos nebus pagerintos.

Dėl susiklosčiusios sudėtingos situacijos nepavykus išvežti atliekų pagal grafiką, gyventojų prašoma būti kantriems ir supratingiems, o neaptarnautus konteinerius palikti šalia važiuojamosios kelio dalies. Užtikrinus tinkamo privažiavimo galimybes, konteineriai nedelsiant bus aptarnauti.

 

Komentarai

  • Kada tvarkys 1-o priežiūros lygio šaligatvį prie miesto poliklinikos Nemuno g ?

  • Padaužykite apledėjusių keliukų sniegą. Tada nors eiti galima.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų