A. Armonaitė: Laisvės partijos deleguotų ministrų darbu esu patenkinta

A. Armonaitė: Laisvės partijos deleguotų ministrų darbu esu patenkinta

Viešoje erdvėje vis dažniau kalbant apie poreikį perkrauti Vyriausybę, valdančiajai koalicijai priklausančiai Laisvės partijai vadovaujanti Aušrinė Armonaitė tikina esanti patenkinta savo politinės jėgos deleguotų Ministrų Kabineto narių – teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos bei susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio – darbu.

„Esu patenkinta. Visų pirma, Ewelina Dobrowolska gal ir ne taip dažnai marga antraštėse, bet nuosekliai dirba darbą, kurį yra susiplanavusi ir kuris, tiesą sakant, yra Laisvės partijos programoje“, – „Žinių radijui“ teigė A. Armonaitė.

Laisvės partijos lyderė tarp aktualiausių ministrės darbų išskiria priimtus sprendimus dėl lotyniškų raidžių asmens dokumentuose, Baudžiamo kodekso reformas, europinių pertvarkų siekį kalėjimuose.

„Aš manau, kad tai yra nuosekliai, kryptingai veikianti ministrė, kuri tikrai padarys arba jau yra padariusi reikšmingų pokyčių“, – pabrėžė ji.

Tuo tarpu vertindama susisiekimo ministro darbą, A. Armonaitė atkreipia dėmesį, kad jam dabartinėje neramioje geopolitinėje situacijoje teko sudėtingesnė dalia. Vis tik, pasak jos, M. Skuodis su kylančiais iššūkiais tvarkosi gerai.

„Mariui Skuodžiui teko sudėtingesnė dalia dėl geopolitinės situacijos: tranzitas, Kaliningrado klausimai ir kiti dalykai. Krizinėse situacijose visada yra sunkiau, pati iš savo patirties galiu tai pasakyti. Tai komanda toliau dirba, bet irgi negalime nematyti be krizių, kas buvo padaryta“, – sakė A. Armonaitė.

Laisvės partijos pirmininkės teigimu, susiekimo ministru tapus M. Skuodžiui lėšos kelių infrastruktūros gerinimui imta skirstyti efektyviau ir skaidriau.

„Paimkime kelių klausimą. Atsimenate, prieš kokius keturis metus, gal dar trumpiau, mirgėjo keliukai, keliai, keleliai Lietuvos antraštėse. Be jokių kriterijų, kas pripuola, tas ir gauna. Pasibaigė tai, nes atsirado objektyvūs kriterijai , ministerija, ministro komanda dėl to dirbo, įvyko pokytis ir toliau Lietuva investuos į infrastruktūrą jau atsižvelgdama į kriterijus“, – sakė A. Armonaitė.

„Tai aš norėčiau, kad mes ir tai pamatytume, ne tik tas sudėtingas situacijas, į kurias mes kartais papuolame“, – pridūrė ji.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • keliai keliukai gal ir mirgejo antrastese, taciau dabar lt keliu bukle yra tragiska, teko sia vasara vazinetis po lenkija, tai lenkai mus lenkia keliu kokybe kokius 50 metu i prieki, kelias utena -vilnius ziauruma, taip vadinama via baltika -ziauruma , apie regioninius kelius net rasyti nepatogu, lopas ant lopo , ir vis tai vadinasi ministras dirba))))

    • ka ta kiaura vista cia vebla .po rinkimu gales ledais prekiaut

  • sekunde jau pasidare grynas propagandinis leidinys.laikrasciu nebesinori net vadinti

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų