Dainius Labutis (ELTA) nuotr.

A. Anušauskas: anksčiau ar vėliau reikės apsispręsti dėl aktyvesnių veiksmų padedant Ukrainai

A. Anušauskas: anksčiau ar vėliau reikės apsispręsti dėl aktyvesnių veiksmų padedant Ukrainai

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas sako, kad anksčiau ar vėliau reikės spręsti dėl aktyvesnės pagalbos suteikimo Ukrainai.

„Galiu pasakyti tik tiek: anksčiau ar vėliau vis tiek reikės apsispręsti dėl aktyvesnių veiksmų padedant Ukrainai“, – trečiadienį prieš Vyriausybės posėdį kalbėjo A. Anušauskas.

Anot ministro, kokie tai gali būti veiksmai, gali paaiškėti po kitą savaitę vyksiančio NATO gynybos ministrų susitikimo.

„Kokie tie veiksmai, aš manau, kad kitą savaitę mes, NATO gynybos ministrai, susitinkame virtualiai ir bus galima gal plačiau pakalbėti uždaroje erdvėje“, – pridūrė jis.

Ministras nepanoro komentuoti Lenkijos prezidento Andrzejaus Dudos antradienį priimto sprendimo Ukrainai neperduoti karinių lėktuvų.

„Čia yra Lenkijos prezidento pareiškimas. Jei norite pasitikslinti, galite kreiptis į Lenkijos prezidentūrą ir ji patikslins. Šiuo atveju aš neturiu atlikti kitos šalies prezidento spaudos atstovo funkcijos“, – pabrėžė jis.

ELTA primena, kad, prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą, iki šiol į Ukrainos karinės technikos prašymus atsiliepė JAV, Kanada ir dar daugiau nei tuzinas Europos valstybių.
Visgi antradienį A. Duda nurodė, kad Lenkija neperduos karinių lėktuvų kovojančiai Ukrainai, nes tai būtų laikoma „kariniu kišimusi“.

Komentarai

  • Imk į rakas kalašnikovą ir mauk į Ukrainą. Niekas Jums nedraudžia kovoti, tik į tai nevelk Lietuvos.

    • Visos Lietuvos garbingi žmonės remia Ukrainos kovą prieš rusofašistinį putlerio Mordorą ir palaiko savo vyriausybės veiksmus šiame reikale . O , tamstele , sėdi kelnes pridaręs ir , ko gero , senu savo įpročiu drebi pamatęs marazmatiką vovką per TV ? Pats laikas atsikratyti homo sovieticus mąstymo

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų