8 vonios kambario tendencijos, apie kurias turite žinoti 2023 m.

8 vonios kambario tendencijos, apie kurias turite žinoti 2023 m.

Iki naujų metų liko vos pora kalendoriaus puslapių. Todėl stebime naujausias ateinančių metų dizaino tendencijas, ypač kalbant apie vonios kambarius. Jei ateinančiais 2023 m. norite atnaujinti mažiausią, bet vieną svarbiausių savo namų erdvių, esame čia, kad jus įkvėptume.  Kiekviena iš straipsnio idėjų – nuo nedidelių atnaujinimų iki visiško pertvarkymo – pagyvins jūsų vonios kambario dizainą.

Funkcionalus ir efektyvus dizainas

Vonios kambario dizaine teikiamas prioritetas funkcionalumui ir efektyvumui. Vis dažniau įrengiamos šildomos grindys. Daugiau vietos skiriama sandėliavimo talpoms. Kuriamas labiau apgalvotas apšvietimo planas. Renkamasi vandenį taupančius sensorinius maišytuvus. Vonios įrangą, kuri padidins komforto lygį ir leis sutaupyti energijos sąnaudas, galite rasti užėję į ADMA el. parduotuvę.

Taktiliniai paviršiai ir švariai išpjautos formos

Ši tendencija susijusi su paviršiais: dangos, aksesuarai, maišytuvai ir rankenos tampa vis labiau malonūs liesti. Gyventojai trokšta apsupti save švelnia tekstūra ir švariomis linijomis. Žmonėms reikia paliesti ir pajusti, kad galėtume jaustis ramiai bei jaukiai.

Veidrodžiai su apšvietimu

Prašmatnūs veidrodžiai su įmontuotu apšvietimu leis pasijusti superžvaigžde. Šie gražuoliai būna įvairių formų, dydžių ir stilių. Kas geriausia, jie atlieka tiek estetinę, tiek praktinę funkciją.

Apsupkite save natūraliomis medžiagomis

Apsupti save natūraliomis medžiagomis, pavyzdžiui, medžiu, yra puikus būdas pasąmoningai skatinti pozityvias emocijas. Įrodyta, kad laiko leidimas gamtoje, kur gausu medienos, teigiamai veikia mūsų psichinę sveikatą. Perkeldami medieną į namus galime pakartoti tą pačią naudą mažesniu mastu. 

Natūrali tikmedžio alyva padeda jam atsispirti vandeniui ir senėjimui. Todėl tai yra puikus pasirinkimas vonios kambariams.

Juodai baltas interjeras

Juoda, balta ir pilka – tai labiausiai išbandytas visų laikų spalvų derinys. Naudodami šią paprastą, nedidelę spalvų paletę, galite eiti įvairiomis kryptimis ir vis tiek išlikti stilingi. Daugiau juodos, daugiau intensyvumo. Daugiau baltos spalvos – daugiau švaros pojūčio. Pilka spalva yra paletės balansas.

Burgundijos raudona

Papuoškite kambarį derindami burgundijos raudonos tonus su stiklo, žalvario ir aukso detalėmis. Pavyzdžiui, šilti aukso atspalvio čiaupai sujungia erdvę. Stilingame vonios kambaryje gilią kraujo raudonumo spalvą gali paryškinti persikų atspalviai ir tinkamas apšvietimas.

Retro patrauklumas

Populiarėja retro ar vintažinio dizaino stiliai. Prisimenate rausvas plyteles, auksinius čiaupus ar terakotos grindis savo senelių vonios kambaryje? Visi šie dalykai sugrįžta! Pavyzdžiui, mozaikinės grindys sukuria šilumą ir jaukumą. Spėjama, kad sugrįš tekstūrinės sienų plytelės: stiklo, ševrono ar linijinės. Šios plytelės yra vizualiai įdomesnės ir labiau traukia akį.

Visi marmuro atspalviai

Buvo laikai, kai marmuro paviršių galėjome rinktis tik baltą, pilką arba cararra. Šis pasirinkimas įrodė savo patikimumą interjere. Todėl marmuro plytelės tapo nuolatiniu vonios kambarių favoritu. Tačiau mūsų polinkis į blyškų ir neutralų marmurą keičiasi. Jį keičia drąsesnės ir dramatiškesnės plytelių tendencijos.

Poliruoto marmuro tekstūra gali išlikti vienoda. Tačiau spalvų pasirinkimas yra begalinis. Atsirado tamsiai juodas, auksinis, žalias ir net violetinis akmuo. Tarkim, calcatta viola, bianco lassa ir calacatta gold. Interjero žurnaluose gausu spalvoto pagrindo marmuro. Pavyzdžiui, trienna geltono marmuro, serpentino žalios ir lazulito mėlynos spalvos.

Nors galbūt nenorėsite investuoti į raudono marmuro vonios kambarį nuo grindų iki lubų, yra paprastų ir efektyvių būdų, kaip šią prabangią tendenciją įtraukti į vonios kambario dizainą. Juodas marmuras yra ypač universalus plytelių pasirinkimas. Jis yra drąsus, bet nėra brangus ar nepraktiškas. Arba apsvarstykite galimybę naudoti spalvotą marmurą, kad sukurtumėte išskirtinę dušo erdvę.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų