„7Bet-Lietkabelis“ palaužė Breso Burgo „JL“ (foto galerija)

Europos taurės turnyre gražią pergalę pasiekė Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (5/7). Trečiadienį panevėžiečiai įrodė savo pranašumą prieš A grupės lyderę Breso Burgo „JL“ (8/4) komandą iš Prancūzijos – 92:88 (16:18, 24:13, 32:16, 32:16). Šeimininkai atsirevanšavo už išvykoje patirtą pralaimėjimą (73:86).

„7Bet-Lietkabeliui“ susitikimo pradžia klostėsi slogiai. Beveik 4 minutes panevėžiečiai negalėjo pelnyti taškų, tuo tarpu varžovai nutolo – 0:8. Breso Burgo ekipa dominavo didžiąją dalį pirmojo ketvirčio, bet jam besibaigiant šeimininkai grąžino intrigą (16:18).

Tuo tarpu antrasis ketvirtis prasidėjo kur kas sėkmingiau. Gediminas Orelikas smeigė tritaškį, po kurio šeimininkai jau pirmavo 6 taškais – 28:22. Puikią puolimo bangą pratęsė Vytenis Lipkevičius, po kurio dvitaškio Panevėžio ekipa pasiekė dviženklį pranašumą – 35:24. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė 9 taškai (40:31).

Trečiąjį kėlinį „7Bet-Lietkabelis“ pradėjo spurtu 15:2 ir skirtumas tapo triuškinantis (55:33). Galingą žaidimą panevėžiečiai demonstravo visą ketvirtį ir neleido varžovams pagalvoti apie intrigos sugrąžinimą. Su kėlinio sirena tritaškį smeigė Mantas Rubštavičius, o ekipas skyrė net 25 taškų pranašumas – 72:47.

Breso Burgo „JL“ ketvirtajame kėlinyje gerokai apmažino savo deficitą, spurtavę net 23:3. Tuomet ekipas skyrė vos 6 taškai (75:69). Vis dėlto, Nenado Čanako auklėtiniai varžovų šturmą atlaikė ir į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę Europos taurės kovose.

„7Bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 27, Jamelas Morrisas 14, Vytenis Lipkevičius 11.

„JL“: Jamesas Palmeris 31, Axelis Julienas 14, Isiaha Mike ir Frantzas Massenatas po 10.