„7Bet-Lietkabelis“ neprilygo „Ratiopharm“ komandai

Europos taurės turnyre „7Bet-Lietkabelis“ (4/7) patyrė septintąjį pralaimėjimą. Trečiadienį Aukštaitijos ekipa išvykoje susikovė su Ulmo „Ratiopharm“ (6/5) ekipa, tačiau stipresnis buvo Vokietijos klubas – 78:69 (27:13, 16:25, 22:11, 13:20).

Panevėžiečių gretose debiutavo vėl į klubą sugrižęs Gediminas Orelikas.

Šeimininkai rungtynes pradėjo pataikydami du tritaškius be atsako. Sužaidus 3 minutes „Ratiopharm“ pirmavo užtikrintai – 10:0. Panevėžiečiams susitikimo pradžia klostėsi katastrofiškai, kai per 6 žaidimo minutes svečiai tepelnė 2 taškus, kai šeimininkai – 17. Visgi, kėlinio pabaigoje „7Bet-Lietkabeliui“ pavyko suorganizuoti kelias sėkmingas atakas. Po pirmojo ketvirčio ekipas skyrė 14 taškų – 27:13.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi Benas Griciūnas. Aukštaūgis pelnė 5 taškus paeiliui, o Ulmo komandos pranašumas sumenko iki 10 taškų (30:20). Sėkmingai sužaista pirmosios rungtynių pusės pabaiga lėmė, kad iš turėtos „Ratiopharm“ persvaros liko 5 taškai – 43:38.

Vokietijos klubas trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:2 ir ekipas jau skyrė 15 taškų – 55:40. Slogus „7Bet-Lietkabelio“ žaidimas tęsėsį visą ketvirtį, po kurio „Ratiopharm“ pranašumas išaugo iki 16 taškų (65:49).

Solidžią persvarą šeimininkai išlaikė ir ketvirtojo kėlinio metu, neleidę Panevėžio ekipai net pagalvoti apie intrigos sugrąžinimą.

„Ratiopharm“: Yago Dos Santosas 21, Bruno Caboclo 12, Davidas Fuchsas 10.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 16, Benas Griciūnas 9, Gediminas Orelikas 8.