G. Kartano nuotr.

„7Bet-Lietkabelis“ namuose nusileido „Wolves“ (foto galerija)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate šįvakar Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ namuose (8/3) žaidė su Alytaus „Wolves“ (7/4). Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 92:96 (19:20, 26:13, 20:30, 27:33).

Iki susitikimo su „Wolves“ komanda panevėžiečiai LKL čempionate buvo pasiekę penkias pergales iš eilės.

Rungtynes su alytiškiais panevėžiečiai pradėjo tokiu starto penketu: Stefanas Peno, Paulius Murauskas, Jamelas Morissas, Gyorgy Golomanas ir Benas Griciūnas.

Pirmuosius taškus šiame mače pelnė P. Murauskas. Jaunasis krepšininkas tolimu metimu šeimininkams pelnė 3 taškus. Po akimirkos Alytaus komandos lyderis Ahmadas Caveras tritaškiu metimu išlygino rezultatą. Svečiams pavyko surengti dar dvi sėkmingas atakas, po kurių „7Bet-Lietkabelis“ atsiliko 3:7. Sužaidus pusę laiko pirmajame rungtynių ketvirtyje „Wolves“ ekipa pirmavo 2 taškų persvara 10:8. Svečiams įgijus 5 taškų persvarą (16:11), šeimininkų komandos vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiai priartėjo prie svečių. Po pirmojo kėlinio „7Bet-Lietkabelis“ nuo „Wolves“ atsiliko minimaliu skirtumu 19:20.

Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo alytiškiai ir vėl įgijo 4 taškų pranašumą 23:19. Sėkmingai puolime sužaidus Gabrieliui Maldūnui rezultatas tapo lygus – 23:23. „Wolves“ vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės. Nepaisant to, svečiams sunkiai sekėsi regzti atakas, o pakiliai rungtyniavę panevėžiečiai visą laiką buvo priekyje. Prieš pat ilgąją pertrauką „7Bet-Lietkabelis“ turėjo rekordinę persvarą. Poilsio komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 12 taškų skirtumu 45:33.

Antrąją rungtynių pusę „Wolves“ pradėjo spurtu 8:0, po kurio panevėžiečių persvara ištirpo iki 4 taškų – 45:41. Į tai suregavęs N. Čanakas vėl paprašė minutės pertraukėlės. Tai nepadėjo – po kelių minučių alytiškiai jau pirmavo rezultatu 55:53. Panevėžiečiai nepalūžo ir gan greitai sugebėjo atsiteisti. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui šeimininkai pirmavo rezultatu 59:55. Po trijų kėlinių „7Bet-Lietkabelis“ pirmavo 2 taškų skirtumu – 65:63.

Mačo laimėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame geriau sekėsi alytiškiams, laimėjusiems itin permainingas ir dramatiškas rungtynes rezultatu 96:92.

„7bet-Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 20, Kristianas Kullamae 19, Mantas Rubštavičius 12, Paulius Murauskas 10, Jamelas Morrisas 8, Vytenis Lipkevičius 7.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 22, Adas Juškevičius 19, Mindaugas Lukauskis 11, Marcosas Delia 10, Hugo Invernizzi ir Eigirdas Žukauskas po 9.

Artimiausią sustikimą „7Bet-Lietkabelis“ žais gruodžio 7 dieną. Panevėžiečiai namuose Europos taurės rungtynėse susitiks su Brešos „Germani“ krepšininkais. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 19 valandą.