„7Bet-Lietkabelis“ namuose nusileido Prienų klubui (fotogalerija)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (10/7) patyrė apmaudų pralaimėjimą. Šeštadienį panevėžiečiai namuose 74:86 (15:28, 18:15, 19:22, 22:21) nusileido Prienų „Labas Gas“ (1/16) komandai, kuriai tai buvo apskritai pirmoji pergalė visame sezone.

Svečiai susitikimą pradėjo su didesne energija ir ryžtu, kas leido Prienų ekipai nežymiai pirmauti. Sužaidus 4 minutes „7Bet-Lietkabelis“ turėjo 5 taškų deficitą (13:18). Panevėžiečiai gynyboje išties nepersistengė ir per pirmąjį kėlinį leido lygos autsaideriams pasižymėti net 28 taškais (15:28).

Antrojo ketvirčio metu panevėžiečių metimai ir toliau skriejo pro šalį, o Roberto Keliačiaus 5 taškai paeiliui suteikė svečiams 14 taškų persvarą (22:36). Daugiausiai Gedimino Oreliko pastangomis Aukštaitijos ekipai pavyko kiek priartėti – pirmąją rungtynių dalį panevėžiečiai pralaimėjo 10 taškų (33:43).

Nenado Čanako auklėtiniai po pertraukos padarė tinkamas išvadas. Keli taiklūs Panevėžio ekipos metimai leido netrukus priartėti iki minimumo (46:47). Tačiau tuomet savo sėkmingą atkarpą surengė „Labas Gas“ ekipa, kuri netrukus atstatė dviženklį pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį panevėžiečiai atsiliko 13 taškų – 52:65.

Stefanas Peno ketvirtajame kėlinyje pelnė 5 taškus paeiliui ir skirtumas ištirpo iki 8 taškų. Kristianas Kullamae pridėjo tolimą metimą ir Panevėžio komanda priartėjo iki 5 taškų – 63:68. Aikštelėje toliau virė atkakli kova, kurią vainikavo dvi Nenado Čanako techninės pražangos. Galiausiai pergalę iškovojo visas rungtynes pirmavusi „Labas Gas“ komanda.

„7Bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 20, Vytenis Lipkevičius 17, Stefanas Peno 11.

„Labas Gas“: Jamilas Wilsonas ir Kyanas Andersonas po 20.