5 klaidos, kurias žmonės daro rinkdamiesi baldus

5 klaidos, kurias žmonės daro rinkdamiesi baldus

Jei turite nuosavą būstą, tikriausiai nei nesusimąstote, kiek išleidote baldams. Dažniausiai jų neperkame urmu, o įsigyjame rečiau, kai prireikia atsinaujinti arba senieji baldai nebeatlieka savo funkcijos. Namų įrengimui išleidžiame nemažai pinigų. Todėl jei dar po keleto mėnesių pastebime, kad baldas nėra tinkamas interjerui, tai gali lemti ne tik liūdesį, bet ir papildomas išlaidas. Štai 5 klaidos, kurios dažniausiai daromos renkantis baldus.

1.Per daug skubama

Impulsyvus pirkimas paprastai nesuteikia teigiamų ilgalaikių rezultatų. Žmonės dažnai praleidžia mėnesius ieškodami tinkamų baldų. Todėl patariama skirti tam laiko ir rinktis juos ne tik internetu, bet ir užsukti į fizines parduotuves. Baldų parduotuvės Vilniuje – tai vieta, kur baldus galite apžiūrėti gyvai, taip įsitikindami, ar jie tinka ir patinka.

2. Nepasirenkamas tinkamas dydis

Baldų dydis ir forma labai svarbi kambario interjere. Neužtenka vien pamatuoti, ar jie tiks ten, kur norite pastatyti. Taip pat labai svarbu įvertinti tarpdurio, lifto ar kitas angas, pro kurias įnešite baldus į būstą. Derėtų atkreipti dėmesį į baldo ilgį, aukštį, plotį, ir ar jį galima išardyti į mažesnes dalis transportuojant. Tai naudinga ne tik norint baldą atsinešti į namus, bet ir siekiant apsaugoti sienas ar aplink esančius daiktus, pro kuriuos jį nešite.

3. Negalvojama apie baldo priežiūrą

Verta pagalvoti ir apie baldo priežiūrą. Kai kuriems aukštos klasės ar ypatingos medžiagos gaminiams gali prireikti daugiau priežiūros nei galėjote pagalvoti. Jei perkate baldą, pagamintą iš medienos, įvertinkite apdailos ilgaamžiškumą. Pasidomėkite, kaip ir kokiais produktais galite valyti baldų paviršius, taip pat kas gali juos pažeisti. Jei žinosite, kaip tinkamai pasirūpinti gaminio paviršiumi, daug ilgiau galėsite džiaugtis puikia jo išvaizda ir neišleisti papildomų pinigų, siekdami jį atnaujinti.

4. Nepagalvojama, ar baldas derės interjere

Pagalvokite, kaip baldas atrodys kambaryje: ar derės jo spalva, forma, dydis. Nesvarbu, kaip gerai manote, kad pažįstate savo namus, kartais gali būti sunku įsivaizduoti, kaip daiktas iš parduotuvės atrodys juose. Baldo spalva salone gali atrodyti kitaip. Todėl rekomenduojama paprašyti parduotuvėje audinio pavyzdžio, kurį galėtumėte parsinešti į namus ir ten įvertinti.

5. Neatsižvelgiama į savo gyvenimo būdą

Kita dažnai daroma klaida yra neatsižvelgimas į savo gyvenimo būdą ir įpročius. Renkantis baldus svarbu ne tik įvertinti dabartinius poreikius, bet ir ateities planus. Juk namams, kuriuose yra arba planuojama turėti augintinių ir vaikų praktiškiau būtų baldai, kuriuos sunkiau pažeisti ar lengviau išvalyti ant jų atsiradusias dėmes.

Renkantis baldus svarbu neskubėti ir apgalvoti ne tik, kokio baldo reikia ar kokią funkciją jis turi atlikti, tačiau ir gaminio transportavimą, vėlesnę priežiūrą. Nepatingėkite jo apžiūrėti ir gyvai. Tokiu būdu išsirinksite daiktą, dėl kurio nereikės gailėtis, ir juo galėsite džiaugtis ilgai.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Rodyti daugiau
Daugiau leidinio naujienų