4 SEO patarimai, ko reikėtų nedaryti optimizuojant svetainę

4 SEO patarimai, ko reikėtų nedaryti optimizuojant svetainę

Tenka pripažinti, kad skaitmeninės rinkodaros srityje SEO tikrai nėra lengviausias riešutėlis. Jo įkandimas gali būti nelengva užduotis, ypač tiems, kurie dar yra naujokai. Nors galima rasti daugybę patarimų ir gudrybių, ką reikėtų daryti, ne mažiau svarbu žinoti, ko nedaryti.

Šiame straipsnyje gilinsimės į keturis didžiausius SEO spąstus, kurių reikia vengti. Susipažinkite, tai 4 patarimai, ko reikėtų nedaryti optimizuojant svetainę.

1.   Persistengti su raktažodžiais

Norint sėkmingai optimizuoti pagal SEO, svarbu į turinį įtraukti tinkamus raktinius žodžius. Tačiau pernelyg dažnas raktažodžių vartojimas, arba stuffing‘as, gali duoti neigiamą rezultatą.

Pagal Google gaires dėl raktinių žodžių perpildymo gali būti taikomos nuobaudos ir suteikiama žemesnė vieta paieškos rezultatų puslapiuose. Daugiausia dėmesio skirkite natūraliam, įdomiam turiniui, į kurį sklandžiai įtraukti tiksliniai raktažodžiai. Jų nebūtina kišti į kiekvieną sakinį.

2.   Ignoruojami mobilieji įrenginiai

Kadangi srautas iš mobiliųjų įrenginių sudaro daugiau kaip 50 % pasaulinio svetainių lankomumo (Statista) ir toliau tik auga, labai svarbu užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems įrenginiams.

Mobiliųjų įrenginių naudotojų ignoravimas gali lemti prastą naudotojų patirtį ir žemesnes pozicijas paieškos sistemose. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra pritaikyta ir optimizuota įvairiems ekranų dydžiams ir įrenginiams.

3.   Investuojama į  žemos kokybės atgalines nuorodas

Nors stiprių atgalinių nuorodų profilio kūrimas yra labai svarbus SEO, ne visos atgalinės nuorodos yra vienodos.

Nekokybiškos, nereikšmingos arba nepageidaujamos atgalinės nuorodos gali net kenkti jūsų svetainės reputacijai paieškos sistemose. Užuot sutelkę dėmesį į kiekybę, sutelkite pastangas į aukštos kokybės, svarbių atgalinių nuorodų gavimą.

4.   Techninės dalies ignoravimas

Techninė SEO optimizacija yra labai svarbi siekio optimizuoti, dalis. Nepaisant to, į ją dažnai neatsižvelgiama.

Techninio SEO aspektų, tokių kaip svetainės greitis, tinkama svetainės struktūra ir nuskaitymo galimybė, ignoravimas gali lemti žemesnes pozicijas paieškos sistemose ir prastesnę naudotojų patirtį.

Nenuvertinkite techninės SEO svarbos; skirkite laiko svetainės struktūrai, greičiui ir patogumui mobiliesiems įrenginiams optimizuoti.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų