„Sekundės“ nuotr.

Prieš teismą stos vadinamasis Panevėžio gimtadienio šaulys

Prieš teismą stos vadinamasis Panevėžio gimtadienio šaulys

Panevėžio apygardos teismas pirmadienį rengiasi pradėti nagrinėti vadinamąją miesto gimtadienio šaulio baudžiamąją bylą.

Joje keturiems panevėžiečiams pareikšti kaltinimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, viešosios tvarkos pažeidimo ir neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu.

Keturis kartus anksčiau teistas O. G. kaltinimas tuo, kad 2020 m., per Panevėžio gimtadienį, šovė į I. B. ir taip sunkiai sutrikdė jam sveikatą. Rugsėjo 5-osios vakare Marijonų gatvėje, netoli prekybos centro „Bičiulis“, O. G. tyčia mažiausiai vieną kartą šovė iš tyrimo metu nenustatyto šaunamojo ginklo į nukentėjusįjį, pataikė jam į pilvą ir sunkiai jį sužalojo. Visa tai įvyko pašalinių asmenų akivaizdoje, šalia esant mažamečiam vaikui.

Be to, O. G. kartu su M. K. yra kaltinami dėl vagystės, įvykdytos 2020 m. gruodžio 14-ąją Panevėžio rajone. Nukentėjusiajam padarytas nuostolis siekia 4 792 Eur.

Trečiasis prieš teismą stosiantis D. G. yra kaltinamas dėl neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu – smogiamojo-trupinamojo pobūdžio pramoninės gamybos kastetu, kurį per kratą kaltinamojo gyvenamoje vietoje rado policijos pareigūnai.

Dar vienas šios bylos dalyvis D. K. jau du kartus anksčiau teistas. Šįkart jis kaltinamas tuo, kad neteisėtai disponavo nešaunamaisiais ginklais: savadarbiu smogiamojo-trupinamojo pobūdžio šaltuoju ginklu tonfu, trimis pramoninės gamybos svaidomaisiais peiliais „Knives“, amatininkų gamybos, nacionaliniu gurkhu tautos (Nepalas, Indija) kovine mačete „Kukri“ ir pramoninės gamybos peiliu – koviniu šautuvo durklu, skirtu šautuvui „Mauser“. Šiuos neteisėtai laikomus daiktus per kratą kaltinamojo namuose rado policijos pareigūnai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų