P. Židonio nuotr.

Keičiasi Bendruomenių rūmų aplinkos vaizdas

Keičiasi Bendruomenių rūmų aplinkos vaizdas

Vienos labiausiai Panevėžyje lankomų kultūros erdvių Bendruomenių rūmų prieigos keičia savo veidą.

Jose jau atnaujinta dalis pėsčiųjų ir dviračių takų, įrenginėjamos terasos prie vandens ir naujas apšvietimas, sodinami nauji želdiniai, rekonstrukcijai uždarytas ir pėsčiųjų tiltas per Nevėžį, tvarkoma automobilių stovėjimo aikštelė. Bendruomenių rūmus supanti teritorija taps jaukesnė, su daugiau vietų poilsiui.

1977 m.  architekto Henriko Antano Balčiūno suprojektuoti ir tik po dešimtmečio – 1987 m. – duris atvėrę maždaug 7500 kv.m. Panevėžio bendruomenių rūmai anuomet mieste tapo kultūros ir meno meka. Ši įstaiga yra viena didžiausių tokio pobūdžio centrų Lietuvoje. Bendruomenių rūmuose kasmet apsilanko šimtai tūkstančių žiūrovų.

Šiuo metu rengiamas investicinis projektas ir pačių rūmų rekonstrukcijai.

Kaip keičiasi Bendruomenių rūmų aplinka – „Sekundės“ fotografo Pauliaus Židonio fotoreportaže.

 

Galerija

Komentarai

  • Iš sovietmečio į sovietmetį, kur dominavo pilka spalva. Trinkeles galėjo dėl raudonas kad ir geltonas kaip jaunimo sode, išskirtiniau. O čia taspats sovietmetis. Ir nereikia kalbėti apie kainas jei plauna ir atodupda viską trestui tegul kokybiškai ir padaro kaip Parką, kuo toliau tuo šudiniau.

    • Atsakyti
  • taves eksperto pamirso paklausti, kokia spalva trinkeles dazyti, gal padarom baltas ir visi su tapkem vaiksciosim, galim nudazyti geltona-zalia-raudona, tada visi busim patriotais,o gal tegu pastatus projektuoja architektai, gydytojai gydo,mokytojai moko vaikus, nas kai aplink vieni ,,visaziniai specialyyystai“ tai nei dirbti nei gyventi ramiai nebeiseina

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų