„Sekundės“ nuotr.

Policijos dėmesio centre – mėsos perdirbėjai

Policijos dėmesio centre – mėsos perdirbėjai

Panevėžio apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, turėdami informacijos, kad vienoje Panevėžio apskrities mėsos perdirbimo įmonėje gali būti apgaulingai tvarkoma buhalterinė apskaita ir įmonė į valstybės biudžetą sumoka ne visus mokesčius, šią savaitę surengė įmonės patikrinimą ir atliko jos produkcijos inventorizaciją.

Po ketvirtadienį atlikto bendro policijos pareigūnų, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų patikrinimo, per toną mėsos produkcijos atsidūrė utilizavimo įmonėje. Patikrinimo metu nustatyta daugybė pažeidimų: neįtraukti į apskaitą parduodami mėsos gaminiai, nebuvo galima nustatyti žaliavos kilmės, rasti produktai su pasibaigusiu galiojimo terminu, gamybos patalpose trūko švaros ir tvarkos, pažeisti sanitarijos reikalavimai.

Šios mėsos perdirbimo įmonės veikla laikinai sustabdyta, o trims darbuotojams pareikšti įtarimai dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Komentarai

  • ,, įmonės veikla laikinai sustabdyta… Ar tai reiškia, kad po to vėl valgysime š..? Ar gali kas nors garantuoti,kad nėra daugiau tokių įmonių? Kokia grandis nedirba,kad iki to prieinama?

  • Man rodos, po šitos žinutės tapau vegetare.

    • Atsakyti
  • Alksnio dumo produkcijos nevalgykit,is kritusiu karviu produkcija gamina,sena merga is vetirinarijos yra ju stogas,staniunu gatves gale gyvena netoli kapu.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų