„Sekundės“ nuotr.

„Requiem“ natomis skambančios savaitės

„Requiem“ natomis skambančios savaitės

Net senbuviai laidotuvių organizatoriai nepamena tokių darbingų metų. Per pastaruosius mėnesius Panevėžyje rekordiškai išaugus mirčių skaičiui, šarvojimo paslaugų kartais tenka laukti ir kelias dienas, daug daugiau mirusiųjų kremuojama, o sergantieji koronavirusu net neturi galimybių palaidoti urnų su pelenais.

Beveik dvidešimt metų veikiančios rutualinių paslaugų bendrovės „Ramybės takas“ direktorė Silvija Talačkienė rodo įmonės patalpose įrengtą specialią spintą. Joje saugomos urnos su mirusiųjų pelenais. Dabar jų čia trys, o dar visai neseniai buvo net 16-iolika.

„Šiuo sunkiu metu sergama ištisomis šeimomis, neretai nebėra nei kam mirusiųjų šarvoti, nei jų palaikų paimti. Velionys vis dažniau kremuojami. Apsiėmėme kurį laiką pasaugoti urnas, kol artimieji galės tinkamai palydėti į paskutinę kelionę. Ne visi nori jas laikyti namuose“, -– sako įmonės vadovė.

Panevėžio savivaldybei priklausančios ritualinių paslaugų teikėjos  „Grauduva“ direktorė Aušra Bartulienė pastebi, kad krūvis ypač išaugo per pastarąsias dvi savaites.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 3 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Visiems aišku, kad Panevėžyje gydo blogiausiai, tiesiog net negydo, priimamajame vos ne parą pralaiko, po to vienutėje laukia 2paras COVID atsakymo, tai ir miršta

  • Prano Krukelio verslas visais laikais buvo pelningiausias.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų