Motokrosininkai pradėjo sezoną

Motokrosininkai pradėjo sezoną

Šalies motociklininkai pradėjo savo pasirodymą Lietuvos taurės varžybose. Pirmasis etapas vyko Kalvarijoje, kur startavo ir 16 Panevėžio motociklų klubo „Sema“ atstovų.

Sėkmingiausiai iš „Semos“ sportininkų pasirodė savo klasėje (MX85) startavęs Ugnius Liulys, iškovojęs pirmąją vietą. Toje pačioje klasėje važiavo dar trys panevėžiečiai. Jokūbas Skeberdis užėmė ketvirtąją vietą, Matas Stepukas – aštuntąją, o Nerūnas Lapėnas – dešimtąją.

MX50 klasėje Naidas Gailiušis liko trečias, o MX65 klasėje Ugnius Vyšniauskas užėmė šeštąją vietą.

Dar penki „Semos“ motociklininkai savo klasėse pateko į stipriausiųjų dešimtuką. Renaldas Pilinka ir Minknevičius užėmė ketvirtąsias vietas, Argaudas Čapas liko šeštas, Sydas Gailiušis – septintas, Gustas Martinkėnas – devintas, Žilvinas Žarnauskas – dešimtas.

Be minėtų sportininkų, „Semos“ komandai Lietuvos taurės pirmajame etape Pradedančiųjų klasėje atstovavo Jonas Pirtinas ir Simonas Šiukčius. Moterų grupėje po kelerių metų pertraukos „Semos“ komanda vėl turi savo atstoves. Šį kartą varžybose dalyvavo Izabelė Repečkaitė ir Milda Veverskė.

Lietuvos taurės etapuose motociklininkai varžosi ne tik asmeninėse, bet ir komandinėse rungtyse. Po pirmojo etapo „Semos“ komanda užima trečiąją vietą.

Lietuvos taurės antrasis etapas jau šį šeštadienį vyks Panevėžyje. „Semos“ klubo vadovas Almantas Stepukas teigė, kad šiame sezone komanda sieks iškovoti prizinę vietą.

„Jau eilę sezonų mes žemesnės nei penkta vieta neužimame. Visada būnama arba ketvirti, arba penkti. „Semos“ komandos motociklininkai per pastaruosius kelis sezonus įgijo daugiau patirties, mus sustiprino anykštėnas Ugnius Liulys, todėl sieksime užkopti ant prizininkų pakylos. Panevėžyje įvyksiančiame antrajame Lietuvos taurės etape ketina dalyvauti 18 „Semos“ motociklininkų. Puikiai pažįstamoje trasoje ir savo žiūrovų akivaizdoje stengsimės pasirodyti kuo geriau. Sinoptikai prognozuoja gerą orą, todėl šešias valandas žiūrovai galės su malonumu stebėti geriausių šalies motociklininkų pasirodymą“, – „Sekundei“ sakė A. Stepukas.

Šį šeštadienį, balandžio 20 dieną, Lietuvos taurės antrasis etapas Panevėžio motokroso trasoje (Janonio g.) prasidės 12 valandą.

Komentarai

  • O kas atsakys už vieno motokrosininko gyvybę? Kas buvo atsakingas ir išleido vaikus važiuoti prie magistralės? Kodėl nėra to veikėjo pasiekimų?

    • Kiekvienas vairuojantis motociklą nėra motokrosininkas. Kaltinti reikia tą, kuris našlaičiui vaikui nupirko motociklą ir nepaaiškino, kad juo važinėti reikia ne keliais, o tam skirtose trasose.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų