Panevėžio badmintono klubo nuotr.

Badmintono pirmenybės sulaukė populiarumo

Badmintono pirmenybės sulaukė populiarumo

Panevėžyje vykusiose atvirosiose miesto badmintono pirmenybės dalyvavo net 90 šios sporto šakos entuziastų. Į varžybas atvyko badmintonininkai iš įvairių šalies miestų.

Pirmenybėse rungėsi ir 33 panevėžiečiai. Varžybų dalyviai kovojo trijose pajėgumo grupėse: A, B ir C. Šiose grupėse badmintonininkai rungėsi ne pagal amžiaus grupes, bet pagal pajėgumą.

Panevėžio badmintono klubo nariai atvirosiose miesto pirmenybėse iškovojo net devynias prizines vietas.

Pajėgiausioje A grupėje dvi prizines vietas iškovojo Panevėžio badmintono klubo vadovas ir treneris Linas Supronas. Vyrų dvejetų varžybose panevėžietis su kretingiškiu Giedriumi Dima laimėjo antrąją vietą, o mišriuose dvejetuose su Snežana Poklikajeva taip pat liko antras.

B pajėgumo grupėje panevėžiečiams atiteko trys prizinės vietos. Vyrų vienetų varžybose Elmoras Adakauskas užėmė antrąją vietą. Vyrų dvejetų nugalėtojais tapo Tadas Supronas su kauniečiu Rimu Lavrukaičiu. Tarp mišrių dvejetų geriausiai sekėsi Linui Zavadskiui su Ievai Vidzėnienei.

C grupėje vyrų vienetų varžybose, po dramatiškos kovos laimėjęs finalinį mačą, nugalėtoju tapo dvylikametis Emilis Jonkus. Panevėžietis po permainingos kovos finale rezultatu 2:1 (21:17, 15:21, 27:25) įveikė 41-erių metų biržietį Aidą Giedriką.

Trečiąją vietą užėmė Laimonas Bečalis. Moterų dvejetų varžybose Sigita Grigaravičienė ir Goda Giedrikaitė liko antros, o Sigita Bartkienė ir Kamilė Rutkauskaitė – trečios.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų