Organizatorių nuotr.

Dziudistai nudžiugino puikiais rezultatais

Kaune vykusiame Lietuvos atvirajame dziudo čempionate puikiai pasirodė Panevėžio dziudo imtynininkai. Mūsų miesto atstovai iškovojo net šešias prizines vietas.

Turnyro nugalėtojais tapo Aida Vasiliauskaitė (svorio kategorija iki 63 kg) ir Mantas Klimašauskas (svorio kategorija iki 90 kg). Antrąsias vietas šalies čempionate iškovojo Karolina Saukaitytė (svorio kategorija iki 48 kg) ir Valodimyras Lukaševskis (svorio kategorija iki 60 kg). Bronzos medaliais pasidabino Evelina Kleinytė (svorio kategorija iki 70 kg) ir Mangirdas Matiukas (svorio kategorija iki 73 kg). Dar vienas panevėžietis Lukas Narkevičius (svorio kategorija iki 60 kg) Kaune užėmė penktąją vietą.

Prieš atvirąjį šalies čempionatą mūsų miesto sportininkai dalyvavo Latvijos Adaži mieste vykusiose tarptautinėse varžybose. Kaimyninėje šalyje jau aštuntą kartą buvo surengtas „Zelta Rudens 2018“. Keturi panevėžiečiai iš Latvijos grįžo tapę šio turnyro nugalėtojais. Pirmąsias vietas iškovojo Mangirdas Matiukas (svorio kategorija iki 73 kg), Matas Narkevičius (svorio kategorija iki 46 kg), Evelina Kleinytė (svorio kategorija iki 70 kg) ir Kajus Charenka (svorio kategorija iki 42 kg).

Visi minėti sportininkai treniruojasi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje ir yra Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai. Visus šiuos sportininkus treniruoja Ričardas Balta,  Ieva Klimašauskienė, Kęstutis Trumpis ir Vidas Klimašauskas.