M. Garucko nuotr.

Žiemos pramogų gerbėjams prasideda sezonas

Žiemos pramogų gerbėjams prasideda sezonas

Lapkričio 2 dieną vėl pradės veikti  Panevėžio ledo arena.  Tai bus jau ketvirtasis sezonas, kai panevėžiečiai ir miesto svečiai galės pramogauti ant dirbtinio ledo.

Nuo spalio 23 dienos pradėtas lieti ledas per savaitę pilnai susiformavo. Paruošti dirbtinį ledą reikėjo 25 kartus mažais sluoksniais lieti vandenį, kurio prireikė 100 kubų. Susiformavus ledui, dar kelias dienas buvo braižomos linijos, reikalingos ledo ritulio rungtynių metu.

Kaip pasirengta naujajam sezonui „Sekundė“ kalbėjosi su Ledo arenos administratoriumi Artūru Blažinsku.

„Panevėžio ledo arena dabar jau visiškai kitokia, lyginant su pirmuoju sezonu, kai ji tik pradėjo veikti. Čia sąlygos geros ne tik ledo ritulininkams, bet ir čiuožimo entuziastams. Lyginant su ankstesniais sezonais, pokyčiai akivaizdūs. Įrengti jaukūs ir šilti persirengimo kambariai, uždengta arenos vakarinė siena, todėl dabar nebėra skersvėjo ir žmonėms jaukiau čia leisti laiką. Jei lankytojai neturi, čia pat  siūlome išsinuomoti pačiūžas.  Mūsų areną pamėgo ir kaimyninių rajonų gyventojai, jų kaskart daugėja“, – „Sekundei“  sakė Panevėžio ledo arenos administratorius A. Blažinskas.

Pasak pašnekovo,  šiltuoju metu sezonu arenoje irgi vyko darbai, kurių metu buvo siekiama dar labiau pagerinti jau sukurtą modelį. Neseniai buvo įsigytos ir virš bortų sumontuotos plastikinės apsaugos. Tai padės sporto entuziastams saugiau jaustis čiuožimo seanso metu, o žiūrovai galės patogiau stebėti ledo ritulio susitikimus. Be to, plastikinės apsaugos sumažins arenos sąnaudas. Neseniai arenoje įdiegta ventiliacinė sistema, kuri greičiau išsisklaidys susidarantį rūką.
Ledo arenos administratorius, kuris yra ir  „Olimpo“ komandos vienas lyderių Artūras Blažinskas pasidžiaugė, kad praėję metai ledo ritulininkams  buvo įdomūs ir prasmingi. Naujajame sezone taip pat netrūks įdomių varžybų.

Panevėžiečių iniciatyva pernai buvo įkurta Aukštaitijos Hockey lyga (AHL) – mėgėjų lyga, kurioje  be Panevėžio „Olimpo“,  varžėsi dar penki kolektyvai. Varžybos vyko dviejų ratų sistema, o didžioji dauguma susitikimų buvo žaidžiami Panevėžio ledo arenoje.

„Šiame sezone sezone Panevėžyje bus surengti trys ledo ritulio turnyrai: Mero taurė, Vasario 16-osios taurė bei Pavasario taurė. Vėl vyks Aukštaitijos Hockey lyga (AHL) pirmenybės, kuriose žada dalyvauti aštuoni klubai. Tarp jų bus ir dvi Panevėžio komandos – „Olimpas“ ir „Rėkliai“.

Pernai buvo įkurta VŠĮ Ledo ritulio mokykla, kurioje treneriu dirba A. Blažinskas. Trys šios mokyklos auklėtiniai šiais metais jau atstovauja jungtinei Panevėžio ir Rokiškio U-10 amžiaus grupės komandai, kuri varžosi Lietuvos nacionalinės vaikų ledo ritulio pirmenybėse.

Rytoj, pirmąją naujojo sezono dieną, Ledo arena lankytojams duris atvers 12.00 valandą. Savaitgaliais Ledo arenos paslaugomis bus galima naudotis nuo 10 iki 19 valandos, o darbo dienomis – nuo 10 iki 21 valandos.

Bilietai į Ledo arena kainuoja 2.50 euro, o vaikams, senjorams ir kitiems žmonėms, kuriems taikomos nuolaidos – 1.25 euro.

Komentarai

  • ar bus pačiūžų galandimas, ir su grioveliu?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų