Penki panevėžiečiai tapo šalies čempionais

Kaune vykusiose Lietuvos  jaunimo dziudo pirmenybėse sėkmingai pasirodė jaunieji panevėžiečiai.

Mūsų miestui atstovavę Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centro bei Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai  iškovojo net  trylika  įvairių spalvų medalių.

Čempionais savo svorio kategorijose tapo Gražvydas Mykolaitis (55 kg), Vladimiras Lukaševskis (60 kg), Lukas Lažauninkas (10 kg), Marija Lukaševskaja (48 kg) ir  Aida Vasiliauskaitė (63 kg).

Sidabro medaliais pasipuošė Aidaras Gaubys (60 kg), Dalia Maskonytė (70 kg) ir Benita Ivanauskaitė (78 kg).

Trečiąsias vietas varžybose užėmė Augustas Šlyteris (60 kg), Mangirdas Matiukas (66 kg),  Domas Rutkevičius (73 kg), Gabija Railaitė 52 kg), Evelina Kleinytė (70 kg).

Itin sėkmingai panevėžiečiai pasirodė svorio kategorijoje iki 60 kilogramų, kur užėmė visas tris prizines vietas. Nei vieno kito šalies miesto atstovai neiškovojo penkių aukso medalių, ką pavyko pasiekti panevėžiečiams.

Sportininkus varžyboms rengė treneriai Vidas Klimašauskas, Ieva Klimašauskienė, Ričardas Balta it Kęstutis Trumpis. Net trys V. Klimašausko auklėtiniai – G. Mykolaitis, V. Lukaševskis ir M. Lukaševskaja iškovojo pirmąsias vietas.