Erikas Čerepokas (Organizatorių nuotr.)

E. Čerepokas iškovojo Europos jaunių čempionato bronzą

PKKSC ir SG auklėtinis Erikas Čerepokas Europos jaunių imtynių čempionate vaikinų graikų-romėnų imtynių varžybose sekmadienį iškovojo 3-ią vietą ir pasidabino bronzos medaliu.

Tai pirmas toks pasiekimas jauno sportininko karjeroje, iki šiol Erikas galėjo džiaugtis tik atskirų tarptautinių turnyrų medaliais, tačiau iki šiol dar nebuvo lipęs ant apdovanojimų pakylos Europos ar pasaulio čempionatuose.

Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) svorio kategorijos iki 100 kg (17 dalyvių) 17-metis Erikas Čerepokas kovoje dėl bronzos medalio 8:6 nugalėjo ukrainietį Oleksandrą Jevdokimovą.

Aštuntfinalyje trenerio Mariaus Baranausko auklėtinis lengvai taškais įveikė serbą Kristijaną Čermaką, ketvirtfinalyje įveikė azerbaidžanietį Sarkhaną Mammadovą. Pakeliui į finalą lietuvį sustabdė vengras Balintas Vatzis, kuris vėliau tapo Europos čempionu.

Bronzą iškovojo ir marijampolietis Vilius Savickas, kuris varžėsi svorio kategorijoje iki 54 kg. Jis paguodos turnyre 3:1 nugalėjo turką Kadirą Kamalą, o kovoje dėl bronzos 8:0 nepaliko vilčių norvegui Sondrei Svarstadui.

Svorio kategorijos iki 63 kg paguodos turnyre Lietuvos atstovas Konstantinas Kesanidis papildomais taškais nugalėjo vokietį Nilsą Buschnerį, tačiau vėliau 1:2 nusileido gruzinui Otarui Abuladzei ir turėjo tenkintis 16-ąja pozicija.

Anksčiau bronzos medalį Lietuvai iškovojo imtynininkė Kamilė Gaučaitė.