Erikas Čerepokas (Organizatorių nuotr.)

E. Čerepokui – Šiaurės šalių jaunių čempionato titulas

Danijoje graikų ir romėnų imtynių Šiaurės šalių jaunių čempionate puikiai kovojo abu panevėžiečiai. Svorio kategorijoje iki 100 kg čempionu tapo Erikas Čerepokas, nugalėjęs švedą, norvegą ir Estijos imtynininką.

R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Erikas sėkmingai pasitikrino jėgas prieš artėjantį Europos kadetų čempionatą, kuris vyks Bosnijoje ir Herzegovinoje liepos 25-30 dienomis. Iš Danijos Šiaurės šalių čempionato su sidabro medaliu grįžo Dovydas Deveikis (svorio kategorija iki 46 kg).

Tradiciniame graikų ir romėnų V. Žmogino vardo tarptautiniame turnyre Anykščiuose, kuriame dalyvavo Vokietijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos jaunieji atletai, panevėžiečiai Emilis Abdulajevas ir Tomas Sakalauskas iškovojo nugalėtojų titulus.

Antrąsias vietas užėmė Vakaris Šakėnas ir Neilas Abdulajevas. Bronzos medaliu apdovanotas Gedrimas Janonis.

Išskyrus Eriką Čerepoką, šiuo turnyru mūsų miesto jaunieji imtynininkai baigė aktyvų varžybų sezoną. Erikas dalyvaus pasiruošimo stovyklose prieš artėjančius Europos ir pasaulio jaunių (rugsėjo 5-10 d. Atėnuose) čempionatus.