11 būdų suartėti su tėčiu šią Tėvo dieną

11 būdų suartėti su tėčiu šią Tėvo dieną

Tėvo diena yra ypatinga proga švęsti ir pagerbti visiems mums svarbius tėčius. Tai – proga sustiprinti ryšį su tėčiais ir kartu sukurti neišdildomų prisiminimų. Kodėl šią Tėvo dieną nesiėmus aktyvios iniciatyvos? Dalyvaudami prasmingoje veikloje ir leisdami laiką kartu, sustiprinsite ryšį ir sukursite brangių patirčių.

Suplanuokite nuotykį lauke

Išvykite į nuotykį gamtoje, atitinkantį tėčio pomėgius. Nesvarbu, ar tai būtų žygis pėsčiomis, žvejyba, stovyklavimas, ar tiesiog vaizdingas pasivaikščiojimas. Lauke praleistas lauke suteikia galimybę maloniems pokalbiams ir potyriams. Gamtos grožis tampa fonu prisiminimams kurti ir tėvo bei vaiko ryšiui stiprinti.

Gaminkite maistą kartu

Ar gali būti geresnis būdas užmegzti ryšį su tėčiu, jei ne kartu gaminti maistą? Suplanuokite specialų Tėvo dienos meniu ir dirbkite virtuvėje vienas šalia kito. Nuo ingredientų pirkimo iki pjaustymo, maišymo ir galutinio kūrinio skanavimo – maisto gaminimo procesas skatina komandinį darbą, bendravimą bei bendro pasiekimo džiaugsmą.

Pasidalykite pomėgiu arba sužinokite ką nors naujo

Atraskite bendrų pomėgių arba kartu su tėčiu ieškokite naujo hobio. Nesvarbu, ar tai būtų grojimas muzikos instrumentu, sodininkystė, fotografija, ar medžio apdirbimas, bendras hobis suteikia galimybę mokytis, bendradarbiauti ir kokybiškai praleisti laiką.

Pasivaikščiokite prisiminimų taku

Peržiūrėkite senus nuotraukų albumus, vaizdo įrašus ar šeimos relikvijas. Brangių prisiminimų atgaivinimas bei dalijimasis praeities istorijomis ne tik sukelia ilgesį, bet ir pagilina jūsų santykius formavusių patirčių supratimą.

Užsiimkite aktyviu sportu ar žaidimais

Užsiimdami aktyviu sportu ar žaidimais galite ir smagiai praleisti laiką, ir suartėti. Žaiskite krepšinį, tenisą ar golfą arba draugiškai varžykitės stalo, kortų žaidimuose. Draugiško varžymosi dvasia sukuria malonią atmosferą, skatinančią bičiulystės ir ryšio jausmą.

Užsiimkite pasidaryk pats baldų projektais

Tai – puikus būdas praleisti laiką su tėčiu, sukurti ką nors praktiško ir prasmingo. Kartu pasigaminkite knygų lentyną, kavos staliuką ar spintelę. Įtraukite tėtį į planavimo, matavimo, pjaustymo ir surinkimo procesą. Naudodami baldų furnitūrą, tokią kaip bėgeliai (www.joldija.lt/begeliai), projektui suteiksite profesionalumo, užtikrinsite funkcionalumą ir stabilumą.

Įsitraukite į prasmingus pokalbius

Įtraukite tėtį į prasmingus pokalbius. Tai – emocinių ryšių kūrimo pagrindas. Skirkite laiko atviroms ir sąžiningoms diskusijoms su juo. Klausinėkite apie jo gyvenimo patirtį, prašykite patarimų ir dalinkitės mintimis, svajonėmis. Sukurdami saugią erdvę nuoširdiems pokalbiams, pasieksite supratimą, empatiją ir užmegsite stipresnį tėvo ir vaiko ryšį.

Kartu savanoriaukite

Dalyvaudami filantropinėje ar savanoriškoje veikloje ugdysite bendrą tikslo siekimo jausmą. Raskite organizaciją, artimą jums abiem, ir skirkite tam šiek tiek laiko. Nesvarbu, ar tai būtų dalyvavimas labdaros bėgime, savanorystė gyvūnų prieglaudoje, ar lėšų rinkimo renginio organizavimas, komandinis darbas dėl svarbesnio tikslo sukuria pasitenkinimo jausmą, nes aktyviai prisidedate prie pokyčių.

Suplanuokite dieną be technologijų

Šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje kokybiškai leisti laiką be technologijų itin prasminga. Skirkite dieną, kai atsitrauksite nuo išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Geriau užsiimkite veikla, skatinančia bendravimą akis į akį ir nuoširdžius pokalbius. Tokia diena be technologijų leidžia nepertraukiamai bendrauti ir kurti prisiminimus, išliksiančius visam gyvenimui.

Sukurkite tradiciją

Pradėkite Tėvo dienos tradiciją, kurią puoselėsite metai iš metų. Tai gali būti vėlyvieji pusryčiai, kasmetinė šeimos išvyka ar nuoširdus laiškas, kuriuo išreiškiama meilė ir dėkingumas. Tradicijos sukūrimas ne tik skatina dar labiau laukti Tėvo dienos, bet ir pabrėžia jūsų santykių svarbą.

Išreikškite dėkingumą

Galiausiai skirkite laiko išreikšti meilę ir dėkingumą tėčiui. Sukurkite jam ketureilį, parenkite asmeninę dovaną arba tiesiog pasakykite, kiek daug jis jums reiškia. Nuoširdūs dėkingumo ir pripažinimo žodžiai sustiprina tėvo ir vaiko ryšį ir santykius.

Tėvo diena – puiki proga sustiprinti ryšį su tėčiu ir kartu įgyti neišdildomų prisiminimų. Nepamirškite, kad svarbiausia drauge praleistas laikas ir pastangos, kurias įdedate, puoselėdami santykius. Šią Tėvo dieną sąmoningai pasistenkite suartėti su tėčiu ir švęsti meilę bei dėkingumą, kurį jam jaučiate!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų