WOW City: ECO LIFE

WOW City: ECO LIFE

WOW CITY: ECO LIFE – tai namai, kuriuose viskas šalia, kurie skirti racionaliems žmonėms, ieškantiems namų miesto centrinėje dalyje. Šiame projekte rasite uždarą ir saugų kiemą, ramią aplinką ir naujausius technologinius sprendimus. Projekto naujakuriai galės džiaugtis sveiku ir aktyviu gyvenimu. Tai puiki vieta žmogui, kuris nori gyventi mieste, tačiau nenutolti nuo gamtos, ir kuris jaučia inovacijų svarbą šių dienų pasaulyje. WOW CITY: ECO LIFE – tai namai, kuriuose viskas šalia, kurie skirti racionaliems žmonėms, ieškantiems namų miesto centrinėje dalyje. Šiame projekte rasite uždarą ir saugų kiemą, ramią aplinką ir naujausius technologinius sprendimus. Projekto naujakuriai galės džiaugtis sveiku ir aktyviu gyvenimu. Tai puiki vieta žmogui, kuris nori gyventi mieste, tačiau nenutolti nuo gamtos, ir kuris jaučia inovacijų svarbą šių dienų pasaulyje.

PROJEKTO PLĖTOTOJAS

UAB „Financial Figures“ specializacija – gyvenamojo ir komercinio neklinojamojo turto plėtra. Įmonė vykdo kompleksišką ir dinamišką verslą, kuriame specifinis išmanymas, profesionalumas ir patirtis yra būtini, siekiant kokybiško rezultato, tad gali užtikrinti sklandžią projekto eigą nuo pradžios iki pabaigos. Įmonė pabrėžia kokybę, todėl žino, jog kiekviena detalė yra svarbi, kad projektas būtų įgyvendintas kokybiškai. Bendrovė nusistačiusi aukščiausius veiklos vykdymo standartus ir nuolat kelia kokybės kartelę. Sukaupta daugelio metų patirtis įgyvendinant nekilnojamo turto projektus padėjo suprasti, kokiu ritmu reikia judėti į priekį tinkamo rezultato link.

Darbų pabaiga – 2018 m. I ketvirtis
Architektų studija – UAB „Kubinis metras“

APIE PROJEKTĄ

WOW CITY: ECO LIFE sudarys 4 mažaaukščių namų korpusai, kuriuose pirmame etape įrengti įvairaus ploto butai bei apartamentai su liftais visose laiptinėse. Kiekvienas, net ir mažiausias, kvartalo butas ar apartamentai turės balkonus, pritaikytus ramiems pokalbiams su puodeliu kavos rankose. Ketvirtame namo aukšte įsikūrusius gyventojus džiugins nuostabūs Šeškinės kalvų pušynai bei stikliniai Vilniaus dangoraižiai, o cokolinio aukšto naujakurius – nuosavi kiemeliai.

PRANAŠUMAI

ĮNOVATYVŪS SPRENDINIAI

Tai kvartalas, kuriame įrengtos 4 greitojo elektromobilių įkrovimo stotelės ir 12 individualių įkrovos vietų. Dviračių mėgėjams padarytos atskiros saugyklos, kuriose visi gyventojai gales saugiai palikti savo dvirates transporto priemones. Bendrosiose erdvėse bei kieme bus įrengtas „LED“ apšvietimas.

„ECO LIFE“ GYVENIMAS

Kiekvienas WOW CITY: ECO LIFE projekto butas ar apartamentai turės balkonus arba terasas, kuriose naujakuriai galės mėgautis pokalbiais su puodeliu kavos. Vidiniame kvartalo kieme suprojektuotoje sporto zonoje su lauko treniruokliais galėsite mankštintis vos pravėrę namų duris. Vaikų žaidimo aikštelė, geriamojo vandens fontanėlis, žaliuojantis vidinis kiemas džiugins ir kvies gyventojus kuo daugiau laiko praleisti lauke.

SAUGUMAS

Gyvenvietėje suprojektuota 3 lygių saugos sistema: uždaras rakinamas bendras kiemas, kiekvienoje laiptinėje įrengtos telefonspynės, saugus, rakinamas patekimas į stovėjimo aikštelę ir iš jos. „IP“ kameros stebės visą kvartalą, todėl naujakuriai jausis saugiai tiek kieme, tiek požeminėje aikštelėje.

VIETA MIESTE

Giedraičių g. 60 A, Vilnius

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

1– 4 kamb., 38–86 m2

1 kamb. butas

2 kamb. butas

 

3 kamb. butas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

IŠORĖS SIENOS

Skandinaviškos technologijos, trisluoksnės surenkamos gelžbetonio plokštės. Vidinis sluoksnis – 200 mm POLIURETANO (PIR) apšiltinimas.

FASADAI

Skandinaviškos technologijos su dažytu betonu ir klinkerio plytelėmis.

STOGAS

G/B plokščias, apšiltintas 45 cm putų polistirolu. Stogo danga – ruloninė bituminė, su vidine lietaus vandens nutekėjimo sistema.

PERTVAROS

Sanitarinių mazgų patalpose – silikatinis mūras. Sienos tarp kambarių yra iš dviejų sluoksnių gipso kartono plokščių su metaliniu karkasu. Viduje – mineralinės vatos užpildas.

ŠILDYMO SISTEMA

Butuose ir laiptinėse įrengti plieniniai radiatoriai. Šildymo sistema aprūpinta individualaus patalpų temperatūros reguliavimo priemonėmis su atskirais šilumos apskaitos skaitikliais.

VĖDINIMO SISTEMA

Gyvenamųjų patalpų esančių cokoliniame, pirmame, antrame ir trečiuose aukštuose vėdinimui numatomi decentralizuoti vėdinimo įrenginiai su priešpriešinių srautų plokšteliniu šilumos rekuperatoriumi. Ketvirtame aukšte vėdinimui numatyti ortakiniai vėdinimo įrenginiai su priešpriešinių srautų plokšteliniu šilumos rekuperatoriumi.

NUOTEKOS

Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Nuotekų vamzdžiai privedami iki būsimųjų sanitarinių mazgų ir virtuvės patalpų. Nuotekų vamzdžių išvedžiojimą patalpose ir prijungimą prie prietaisų atlieka Pirkėjas.

ELEKTRA

Įrengiama namo bendrojo naudojimo patalpų elektros apskaita. Buto viduje įrengtas virštinkinis elektros skydelis, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai. Bute išvedžioti elektros laidai, įdėtos potinkinės paskirstymo ir montažinės dėžutės. Transformatoriai halogeniniam apšvietimui, elektriniai gyvatukai, šviestuvai, jungikliai, rozetės, elektrinis grindų šildymas ir kiti elektriniai prietaisai neįrengiami.

VANDENTIEKIS

Bute įrengti šalto ir karšto vandentiekio įvadai. Karšto ir šalto vandens vamzdžiai su aklėmis privedami iki virtuvės ir sanitarinio mazgo patalpų. Santechniniai prietaisai nestatomi. Laiptinėse esančiose kolektorinėse spintose sumontuoti buto šalto ir karšto vandens skaitikliai.

SILPNOS SROVĖS

Pasikalbėjimo sistema, susieta su laiptinės lauko durimis, magistraliniai laidai. Kiekviename namo aukšte laiptinėje pastatoma silpnų srovių tinklo komutacinė dėžė, nuo jos į buto silpnų srovių tinklo paskirstymo dėžutę nutiesiami pasikalbėjimo įrenginio laidai ir silpnųjų srovių kabelių kanalizacija. Butuose suprojektuota po vieną telefono-interneto-televizijos rozetę. Sumontuojamas pasikalbėjimo-namo durų atidarymo įrenginys (telefonspynė). Butuose pagal namo projektą įrengiami autonominiai priešgaisrinės signalizacijos davikliai.

LANGAI

6 kamerų PVC langų rėmas su trimis tarpinėmis, kurios papildomai izoliuoja triukšmą, 3 stiklų 2 kamerų stiklo paketas su dviem selektyviniais stiklais ir šiltais rėmeliais tarp jų. Languose sumontuoti apkaustai su laipsniniu mikroventiliacijos (atidarymo vėdinti) reguliavimu. Langų šiluminės savybės atitinka pasyviųjų namų langų reikalavimus, montuojami pagal pasyviųjų namų technologiją šiltinimo sluoksnio zonoje.

BALKONAI

Aliuminio ir stiklo konstrukcijos.

DURYS

Saugios priešdūminės „ŠARVO“ TIPO DURYS, su 2 spynomis ir akute.

PARKAVIMO VIETOS

Bus įrengta 12 elektromobilių įkrovimo stotelių. Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su rakinamomis dviračių ir motorolerių saugyklomis.

LIFTAI

Tyliaeigiai „SCHINDLER“ tipo liftai.

LAIPTINĖS

Laiptinių sienos natūralaus betono, dažytos arba tinkuotos ir dažytos; lubos dažytos arba pakabinamos „ARMSTROG“ tipo, laiptinių aikštelėse sumontuoti šviestuvai. Laiptai ir laiptų aikštelės natūralaus betono. Turėklai – metaliniai. Įėjimo į laiptinę lauko durys su telefonspyne.

GERBŪVIS

Daugiabučių namų kvartale įrengta vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai, teritorija aptverta ir apželdinta, išsaugomi esami medžiai, pakloti šaligatviai, įrengiamas kiemų ir gatvių apšvietimas.

BUTŲ KAINA

Nuo 1 700 € už 1 m2

ŠILDYMO KAINA

Vidutinė – 12–14 € per mėnesį

Energinio naudingumo klasė A

KONTAKTAI

Projekto pardavimų ekspertė
Erika Antropik
Tel.: +370 659 91 755
El. p.: erika@wowcity.lt

WWW.WOWCITY.LT

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų