Vilniuje atidaroma pirmoji šalyje grožio vaistinė

Vilniuje atidaroma pirmoji šalyje grožio vaistinė

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ plečia savo veiklos sritį ir pristato Lietuvoje iki šiol nematytą vaistinės koncepciją – grožio vaistinę. Viena jų šiandien visuomenei pristatyta sostinės prekybos centre BIG. Tai vaistinė, kurioje šalia įprastų vaistinei prekių, daugiau nei keli tūkstančiai kosmetikos produktų.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad iki metų pabaigos įmonė žada gyventojams pristatyti penkias tokio tipo vaistines.

„Grožio vaistinė – dar vienas sprendimas siekiant mūsų klientams būti tikruoju grožio ir sveikatos partneriu. Šis vaistinės modelis naudojamas daugelyje didžiųjų pasaulio miestų, Lietuvoje jo kol kas nebuvo, todėl tikimės, kad klientams patiks čia lankytis, o tie, kurie negalės atvykti iki prekybos centro BIG, visą esamą produkciją galės įsigyti mūsų elektroninėje vaistinėje Eurovaistinė.lt“, – idėją pristato I. Damulienė.

Pasak jos, į pirmąją Vilniaus BIG prekybos centre atidarytą grožio vaistinę įmonė investavo daugiau nei 200 tūkstančių eurų ir planuoja, kad investicijos atsipirks per 4,1 metų. Dėl naujo vaistinės formato įmonė įdarbino ir papildomą kosmetikos prekes išmanančių konsultantų skaičių. Visiems šios vaistinės darbuotojams dizainerė Agnė Kuzmickaitė sukūrė aksesuarą – originalią skarelę.

„Tam, kad mūsų sumanymas būtų sėkmingas, papildomai pradėjome bendradarbiauti su 8 naujais verslo partneriais, įsivedame 35 naujus prekės ženklus, iš viso daugiau nei 3000 naujų prekių, kurių kol kas nėra jokioje kitoje mūsų vaistinėje“, – teigia įmonės vadovė.

Tarp kosmetikos produktų išskiriami prekės ženklai, kurių Lietuvos rinkoje iki šiol nebuvo – „Aroma Works“ ir „Apivita“, naujos formulės kapsulės „Martiderm“, nanotechnologijų pagalba sukurta kosmetika „Sesderma“, pasaulio kultūros ir kvapai „Theme“, seniausias pasaulyje vyriškas prekės ženklas „Vergulde Hand“ ir įvairūs kiti.

„Pirmieji Lietuvoje suteikėme galimybę žmonėms patiems rinktis prekes savitarnos vaistinėje, atidarėme visą parą veikiančią vaistinę, ar vaistinę, kurioje klientai aptarnaujami net neišlipus iš automobilio. Šiais metais pirmieji Baltijos šalyse įgyvendinome drąsų sprendimą ir vaistinėje įrengėme skiepų ir kraujo tyrimų bei rimtųjų grožio procedūrų klinikas.

Grožio vaistinė – dar viena mūsų naujovė, kuria labai tikime.  Norime būti pasirinkimu numeris vienas žmonėms, kurie ieško pagalbos susirgus ar norėdami jaustis gerai, o taip pat ir tiems, kas nori pasirūpinti savo išvaizda ir įsigyti tiek kasdienės, tiek išskirtinės kosmetikos“, – sako I. Damulienė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų