TECElux Mini – dizaino ir technologijų derinys

TECElux Mini – dizaino ir technologijų derinys

Vokiečių santechnikos inžinerinių sistemų gamintojas TECE didžiuojasi ypatingai dideliu vandens nuleidimo plokštelių asortimentu. Viena naujausių – bekontaktė elektroninė vandens nuleidimo plokštelė TECElux Mini, kurioje tobulai dera dizainas ir naujausios technologijos.

Vandens nuleidimo plokštelė TECElux Min

TECElux Mini – elektroninė vandens nuleidimo plokštelė iš stiklo, balto arba juodo, montuojama arba ant sienos, arba lygiai su jos paviršiumi. Ji ne tik atlieka kelias funkcijas, bet ir pati yra stilinga detalė vonios interjere. Elektroninė plokštelė suveikia, vanduo nuleidžiamas neprilietus arba vos švelniai palietus mygtuko sritį. Šviečiantys mygtuko kontūrai tamsiame kambaryje ar naktį tarnauja kaip nedidelis jaukus šviestuvėlis sienoje. Atstumo jutiklis, atpažinęs prie tualeto priėjusį asmenį, įjungia šviečiantį mygtuko plotą, kuris padeda susiorientuoti tamsoje.

TECE vandens nuleidimo bakeliui pritaikyta stiklinė vandens nuleidimo plokštelė paprastai montuojama  maždaug  1 m aukštyje. Už stiklo taip pat yra integruotas įdėklas vandens gaviklio tabletėms, taigi joms nebereikia kabinti jokių laikiklių ant unitazo kraštų. Atrodo estetiškai ir visada švaru!

Vandens nuleidimo plokštelė TECElux MinPagrindinės elektroninės plokštelės funkcijos yra nustatomos individualiai, programuojamu nuotolinio valdymo pulteliu: artėjančio žmogaus atpažinimo diapazonas, šviesos intensyvumas ir trukmė.

Optimali spalvų gama – balta arba juoda, leidžia ją lengva pritaikyti bet kuriame interjere. TECElux Mini sukurta orientuojantis į modernų, minimalistinį interjerą, atspindintį greitą šiuolaikiško gyvenimo būdą. Tačiau ji taip pat gali būti kūrybiškai pritaikyta ir eklektiškuose interjeruose, prie šiltų, apvalių klasikos formų derinant šaltą stiklo faktūrą ir griežtas formas. Šviečiantis, kraštuose užapvalintas mygtuko kontūras, skirtingai nei statūs pačios plokštelės kraštai, atrodo minkštas, o iš jo sklindanti šviesa švelni.

Bet kuriam namų ar visuomeninės paskirties patalpų vonios kambario interjerui TECElux Mini suteikia modernumo ir gero skonio įspūdį.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Rodyti daugiau
Daugiau leidinio naujienų