Gamintojų fotografijos

Vaikų kambarys: kokie daiktai reikalingi mažoms asmenybėms?

Vaikų kambarys: kokie daiktai reikalingi mažoms asmenybėms?

Tobula vieta žaidimams, mokymuisi, poilsiui ir kartu vaizduotę lavinantis pasakų kampelis – taip keičiasi dizainerių ir tėvų požiūris įrengiant vaikų kambarius. Ryškias spalvas jau prieš kiek laiko pakeitė pasteliniai arba monochrominiai atspalviai, o plastikinius žaislus po truputį išstumia natūralios minimalistinės detalės. Pažvelkime į tai, kas dabar karaliauja stilingose vaikų erdvėse.

Renkant staliuką ir kėdutes svarbu atsižvelgti į vaiko amžių. Dauguma tėvų iš karto perka rašomąjį stalą ir kėdę, kurie neatitinka darželį lankančio vaiko kūno sudėjimo. Jo poreikiams visiškai užtenka nedidelio staliuko ir žaismingų kėdučių – vietos, kur galima piešti, žaisti, gerti „popiečio arbatėlę“ su tėčiu. Unikalūs mediniai gyvūnų formų baldai suteiks kambariui jaukumo ir neslopins erdvumo pojūčio net pastatyti arčiau centro.

Gamintojų fotografija

Kėdė MOUSE
Gamintojas NOFRED
160 Eur už vienetą
www.oskoe.com

Kokybiška lova – gero miego paslaptis. Pamirškite lovas-automobilius ar kitas plastikines detales. Viso kambario idėją galima sukurti naudojant pagalbines jaukias smulkmenas, o miego zoną palikite neutralią.

Vis dažniau medžio masyvo lovas keičia minimalios, laminuotos faneros plokščių lovos, kurios yra stiprios konstrukcijos. Lavinti ūgtelėjusių vaikų vaizduotę padės lovos-nameliai, kuriuose galima jaustis lyg savo „uždaroje“ erdvėje. Jiems puošti tiks dekoratyvinių šviesos lempučių girliandos, kurios vakare sukurs pasakišką atmosferą.

Gamintojų fotografija

Kūdikio lova
Gamintojas DONE BY DEER
599,95 Eur
www.donebydeer.com

Įvairus vaiko kambario sienų dekoras turi daugybę privalumų. Tai paprasta priemonė norimai temai ir nuotaikai sukurti. Mažyliui paaugus vaikiškus aksesuarus nesudėtinga pakeisti paaugliui tinkančiomis detalėmis neperdažant sienų. Be to, sienų dekoracijos neapkrauna kambario, todėl lieka daugiau vietos žaidimams.

Gamintojų fotografija

Veidrodis ICE CREAM
Gamintojas EO DENMARK
Nuo 69 Eur
eo.dk

Baldų gamintojai sukūrė daugybę tvarką padedančių palaikyti krepšių: nuo užtraukiamų medvilninių, pakabinamų, standžių vilnonių iki popierinių. Net matomiausioje kambario vietoje jie atrodys stilingai. Be to, į žaismingus krepšius krauti žaislus maloniau patiems mažyliams!

Gamintojų fotografija

Popierinis krepšys žaislams
Gamintojas TELLKIDDO
Nuo 16 Eur
www.oskoe.com

Vis dažniau dizaineriai kuria žaislus kaip išskirtinę kambario detalę. Šie daiktai gaminami iš natūralių medžiagų, pasižymi minimalizmu, aukšta kokybe ir geriausiai atrodo kambario centre. Šiuo metu ypač madingos žaidimų širmos, lėlių vežimėliai, įvairūs virtuvės rinkiniai, chemiškai neapdirbto medžio autotechnikos miniatiūros ir dėliojami mediniai žaislai (masyvios kaladėlės, žiedai).

Gamintojų fotografija

Lėlės vežimėlis
Gamintojas OOH NOO
115 Eur
www.oskoe.com

Vaikai nori turėti privatų kampelį, kuriame galėtų pasislėpti. Ko gero, visi suaugusieji prisimena vaikystėje iš pledų ir rankšluosčių statytas palapines. Šiomis dienomis dizaineriai slapukams sukūrė specialius vigvamus ir baldakimus. Jų dydžių, spalvų ir medžiagų įvairovė tiesiog užburia, tad nesunku šiuos daiktus derinti pagal kambaryje vyraujančią atspalvių ir raštų gamą. Tamsių tonų baldakimai ar palapinės geriausiai atrodys kambario šonuose ar kampuose. Mažuose kambariuose palapinę puikiai atstos ir nuo lubų nuleistas baldakimas, o didesniuose įspūdingiau atrodys vigvamas, kurį vasarą lengvai bus galima išnešti į kiemą.

Gamintojų fotografija

Lovos baldakimas
Gamintojas CAM CAM
115 Eur
www.oskoe.com

 

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų