Urtės Mikelevičiūtės namų favoritai

Urtės Mikelevičiūtės namų favoritai

„Savitą ir jaukią erdvę mano namuose kuria ne brangūs daiktai, o mielos smulkmenos“, – teigia kulinarijos studijos „Čiop Čiop“ ir restorano „Peri Peri“ prekės ženklo vadovė Urtė Mikelevičiūtė. Ją supantys daiktai svečiams išduoda kasdieninius Urtės ritualus, pomėgius ir silpnybes, kurioms ji negali (ir nenori) atsispirti.

Garso kolonėlė

Nuo mažens esu melomanė. Mano diena prasideda ir baigiasi su muzika. Anksčiau visus namus buvau apstačiusi kolonėlėmis, bet pamačiusi šią, „Marshal“ firmos, iškart supratau, kad tokio stilingo ir funkcionalaus daikto neabejotinai reikia. Man jos visiškai pakanka. Be to, ši garso kolonėlė yra mano nuolatinė palydovė vykstant į iškylas po gamtą.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Taurės

Namuose turiu itin daug taurių. Jas perku ir Lietuvoje, ir užsienyje. Mano darbas susijęs su vynu, tad stengiuosi įsigilinti į šio gėrimo skonio pokyčius, priklausančius nuo taurių formos. Svečiai žino, jog atėję pas mane ne šiaip atsigers vyno, o patirs visą jo ragavimo iš skirtingų taurių ritualą.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Knygos ir žurnalai

Knygos ir žurnalai yra mano įkvėpimo šaltinis. Knygų norėčiau skaityti daugiau, tačiau vis pritrūksta laiko. O vartyti mėgstamus žurnalus, pavyzdžiui, „Food & Travel“ ir „Interior“, bei iš jų semtis idėjų galiu ir po kelis kartus per dieną.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Namų kvapai

Turbūt nedirbčiau su vynu, jei mano gyvenime didelės reikšmės neturėtų kvapai. Visada stengiuosi maloniai kvepėti pati, kvepinti namus. Kvapą derinu prie nuotaikos ir sezono – vasarą norisi gaivaus, o žiemą – sodraus ir ryškaus. Mano namuose yra ir smilkalų, ir kvapnių lazdelių, ir žvakių.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Indų kolekcija

Naujausia mano aistra – iš skirtingų šalių parsivežtų indų kolekcionavimas. Puodelis, lėkštė, dubenėlis – lagamine visuomet atsiras jiems vietos. Kol kas dar nesu sukaupusi daug indų, tačiau dabar man padeda ir bičiuliai – keliaudami svetur parveža bent po vieną dovanų.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Spinta

Mano spintoje privalo būti tvarka: drabužiai sukabinu pagal pereinamuosius atspalvius. Nors mėgstamiausia spalva juoda, tačiau atėjus vasarai juos vis dažniau renkuosi baltus, mėlynus. Žinoma, spintoje visada turi būti raudonų drabužių. Atsižvelgiant į sezoną, vienas drabužis kabo matomiausioje vietoje – ant spintos durų. Tai motyvacija, nuotaika, interjero detalė.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Augalai

Labai mėgstu augalus. Namuose visuomet pasimerkiu bent dvi puokštes gėlių, patinka ir jas auginti. Tikiu, kad man išsikrausčius į erdvesnį būstą jos tarps dar geriau. Kol kas namuose yra nemažai lengvai auginamų augalų: kaktusų, prieskoninių žol

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

Tapybos darbai

Mano laisvalaikio meditacija ir geriausias atsipalaidavimo būdas, kai tik turiu daugiau laiko – tapyba. Pasinerti į savo svajonių pasaulį yra absoliuti terapija.

(Agnės Vyšniauskaitės nuotrauka)

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų