Trimitų solo – vertinantiems išskirtinę vietą

Trimitų solo – vertinantiems išskirtinę vietą

Įsikurkite centrinėje miesto dalyje, ekonomiškame gyvenamajame name! TRIMITŲ SOLO – vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto pranašumais: puikiu susisiekimu, išplėtota infrastruktūra ir laisvalaikio praleidimo vietomis.

PROJEKTO PLĖTOTOJAS

INFRA GROUP – nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė, partnerių ir klientų vertinama už patikimumą ir novatoriškumą. Pastaruoju metu sėkmingai įgyvendino šiuos daugiabučių gyvenamųjų namų projektus: V. Sezemano g. 7, „Rinktinės namai“, „Pylimėlių 4“ ir kt.

Darbų pabaiga – 2017 m. IV ketvirtis
Projekto architektas – UAB „Devyni architektai“, architektas Arūnas Skrolis

APIE PROJEKTĄ

Statomas daugiabutis yra miesto centrinėje dalyje. Puikus susisiekimas ir infrastruktūra – viskas šalia: kelios parduotuvės, viešojo transporto stotelės, moderni turgavietė, kelios mokyklos ir darželiai.

Daugiabučiame gyvenamajame name suprojektuoti 47 vieno, dviejų, trijų ir keturių kambarių butai su balkonais. Norint pasiekti išskirtinį ekonomiškumo standartą, namo statybai naudojamos kokybiškos ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai. Sienos – silikatinių plytų mūro, apšiltintos putų polistirenu. Bus sumontuoti šilumą taupantys 3 stiklų langai. Šildymas – centrinis kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų.

Pirmo aukšto butams bus įrengti aptverti kiemeliai, viršutinių aukštų butai – su erdviomis terasomis ir vaizdinga panorama. Po namu įrengtos parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis.

PRANAŠUMAI

ŠILTI NAMAI

Namas apšiltintas polistireninio putplasčio sluoksniu, kuris yra didesnis nei reikalingas B klasės energinio naudingumo klasei pasiekti ir užtikrina puikią šiluminę varžą, ekonomišką būsto šildymą, komfortišką ir šiltą gyvenimą jame.

JAUKI APLINKA

Gražiai sutvarkyta daugiabučio teritorija: pasėta veja, pasodinta želdinių, kiemas išklotas trinkelėmis. Taip pat suprojektuota vaikų žaidimo aikštelė, poilsio zona.

SAUGUMAS

Bus įrengtas įvažiavimo į kiemą užtvaras, teritorija aptverta. Laiptinės durys su kodine spyna. Bus įrengta namo aplinkos ir požeminio aukšto stebėjimo sistema. Pirmo aukšto butuose ant vitrininių langų įrengiamos apsauginės žaliuzės.

PUIKI INFRASTRUKTŪRA

Viskas šalia: kelios parduotuvės, viešojo transporto stotelės, moderni turgavietė, kelios mokyklos ir darželiai. Puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais.

CENTRINĖ REKUPERACINĖ VĖDINIMO SISTEMA

Užtikrins nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą butuose nevarstant langų – taip išvengiama triukšmo ir dulkių iš lauko.

VIETA MIESTE

Trimitų g. 8, Šnipiškės, Vilnius

AUKŠTO PLANAS

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

1 ar 2 kamb. 36–57 m2
3 ar 4 kamb. 66–100 m2

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Gręžtiniai, monolitinis rostverkas.

IŠORĖS SIENOS

25–38 cm storio silikatinių plytų mūro, apšiltintos 18–20 cm putų polistireno sluoksniu. Fasadas kombinuotas: cokolis išklijuotas plytelėmis, dalis fasado tinkuota dekoratyviniu tinku, dažyta, kita dalis padengta akmens masės plytelėmis.

VIDAUS SIENOS, PERTVAROS

Išorinės namo sienos iš vidaus tinkuotos gipsiniu tinku. Vidaus pertvaros – dvigubo gipso plokščių su vidaus užpildo medžiaga. Sanitarinių mazgų pertvaros – 10 cm storio „Aeroc“ blokelių.

LUBOS, PERDANGOS

Surenkamos gelžbetoninės plokštės su monolitiniais intarpais (paviršiai neapdailinti).

GRINDYS

Įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas su garso bei šilumos izoliacija, grindų danga neįrengiama.

LANGAI

Sumontuoti plastikiniai langai su trijų stiklų selektyviniu stiklo paketu, vidaus palangės neįrengiamos.

DURYS

Įėjimo į butą durys – šarvuotos, apšiltintos, su dviem spynomis.

SILPNOSIOS SROVĖS

Kiekviename aukšte sumontuotos ryšių spintos. Išvedžioti kanalai (be kabelio) ir sienose sumontuotos dėžutės telefonui, televizijai ir internetui įrengti (kištukiniai lizdai nemontuojami). Įrengta namo ir požeminio garažo vaizdo stebėjimo sistema. Name bus bendra televizijos antena. Prie įėjimo durų į laiptinę įrengiamas iškvietimo ir pasikalbėjimo pultas su kodine laiptinės durų spyna. Durims atrakinti išeinant iš laiptinės į lauką įrengtas mygtukas. Bute įrengiamas pasikalbėjimo ragelis su durų atidarymo mygtuku. Galimybė įsigyti vaizdo ragelį.

ŠILDYMO SISTEMA

Namui šildyti įrengta dvivamzdė, priverstinės cirkuliacijos, kolektorinė su individualia šilumos apskaita kiekvienam butui šildymo sistema. Šilumos šaltinis – centrinis šildymas iš miesto tinklų. Karštas vanduo ruošiamas katilinėje. Vonios kambariui šildyti projektuojamas elektrinis gyvatukas sanitarinio mazgo patalpoje.

VĖDINIMAS

Numatyti individualūs ventiliaciniai kanalai, skirti orui ištraukti iš WC ir kanalas gartraukiui prijungti virtuvėje. Kambariams vėdinti bus įrengtas centrinis rekuperatorius namo rūsyje, kuris visus metus tieks ir šalins orą iš kambarių.

VANDENTIEKIS, KANALIZACIJA

Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto tinklų. Vamzdynas – plastikinis. Nutiestas karšto ir šalto vandens įvadas į virtuvę, vonios kambarį ir WC, bet vamzdžiai neišvedžioti iki prietaisų (prietaisai nemontuojami). Šalto ir karšto vandentiekio vamzdžiai trisluoksniai.

ELEKTROS INSTALIACIJA

Kiekvieno buto prieškambaryje sumontuotas paskirstymo skydelis su įvadiniu automatu, grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotėkio srovės relėmis. Pagal projektą išvedžiojama elektros instaliacija kištukiniams lizdams, jungikliams ir šviestuvams. Sienose sumontuojamos kištukinių lizdų ir jungiklių dėžutės (kištukiniai lizdai, jungikliai ir šviestuvai nemontuojami). Virtuvėje įrengiama dėžutė elektrinei viryklei prijungti. Instaliacijai naudojami laidai ir kabeliai – variniai, klojami paslėptai.

APLINKA

Įrengti privažiavimo keliai, kiemas išklotas trinkelėmis, pasėta veja ir pasodinti želdynai, įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Kiemas aptveriamas tvora, įrengiamas įvažiavimo užtvaras.

SANDĖLIUKAI

Pastato rūsyje įrengti sandėliukai mūrinėmis pertvaromis, skardinėmis durimis su užraktais ir elektros apšvietimu. Į sandėliukų zoną galima patekti iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės.

LIFTAI

Įrengiami keleiviniai nerūdijančiojo plieno liftai.

BUTŲ KAINOS

Nuo 1 490 € už 1 m2

ŠILDYMO KAINA

Apie 0,6 € už 1 m2 per mėnesį šildymo sezono metu

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Domantas Zubka
+ 370 5 249 8880
+ 370 670 09 379
domantas@infra.lt

WWW.INFRA.LT

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų