(BNS nuotr.)

„Transmitto“ su S.Dailydkos sūnumi laimėjo šešis „Lietuvos geležinkelių“ pirkimus

„Transmitto“ su S.Dailydkos sūnumi laimėjo šešis „Lietuvos geležinkelių“ pirkimus

„Lietuvos geležinkeliai“ nuo 2014 metų pradžios iki 2016-ųjų pabaigos įvykdė šešis viešuosius pirkimus už 2,8 mln. eurų, kuriuos be konkurencijos laimėjo buvusio ilgamečio valstybės valdomos įmonės vadovo Stasio Dailydkos sūnaus Vytauto ankstesnė darbovietė „Transmitto“, geležinkeliams pardavinėjusi specialią techniką ir paslaugas, pirmadienį informuoja portalas delfi.lt.

Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) duomenys rodo, kad „Transmitto“ su „Lietuvos geležinkeliais“ bendradarbiavo ir anksčiau – nuo 2003 iki 2013 metų įmonė iš viso laimėjo apie 20 viešųjų pirkimų. Pasak portalo, V.Dailydka „Transmitto“ dirbo nuo 2008 iki 2014 metų, užėmė rinkodaros vadovo pareigas.

Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) duomenys rodo, kad „Transmitto“ su „Lietuvos geležinkeliais“ bendradarbiavo ir anksčiau – nuo 2003 iki 2013 metų įmonė iš viso laimėjo apie 20 viešųjų pirkimų.

Dabar jis teigia dirbantis įmonėje „Pinigų mašina“, kuri teikia reklamos ir viešųjų ryšių paslaugas. Portalas 15min.lt yra rašęs, kad V. Dailydkos valdomos „Pinigų mašinos“ klientai anksčiau nuolat gaudavo „Lietuvos geležinkelių“ paramą.

Šių metų pradžioje „Transmitto“ vardas nuskambėjo ir VPT pastabose dėl Lietuvos kelininkų skelbiamų viešųjų pirkimų – VPT apžvalgos duomenimis, per 2003–2016 metus „Transmitto“ teko 11,3 proc. visų kelių priežiūros automobilinės technikos sutarčių, o VPT direktorė Diana Vilytė tada priekaištavo, kad pusė jų buvo „vieno tiekėjo“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų